İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma

Erhan Eroğlu

İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-27
YAZAR Erhan Eroğlu
ISBN 6054336517
DOSYA FORMATI 10,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ünsal Oskay’ın da belirttiği gibi, iletişim, insanın varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür. Ayrıca varlık sürdürme biçiminde meydana gelen her türlü gelişmeden ve değişikliklerden kolayca etkilenen bir olgudur. Yani iletişim insana özgü bir olgudur. Sosyal bir varlık olması sebebiyle, insan, iletişim kurarak diğer insanlarla bir uyum ve işbirliği içinde yaşayabilir. İnsan için söylenenlerin bir benzerini kurumlar için de söylemek mümkündür. İletişim kurumların da varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür ve varlık sürdürme biçimlerinde meydana gelen her türlü değişimden etkilenen bir olgudur. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve üretkenliği üzerinde etkisi tartışılmaz düzeydedir. Buradan hareketle bu kitapta da yöneticilerin iletişimci biçimlerinin yanı sıra iletişim doyumu, tükenmişlik sendromu kavramları da birbirleri ile ilişkilendirilerek tartışılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma.

...mlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır ... Duygusal emek surecine yon veren sosyolojik... ... . ...Toplum Kitap Sosyoloji Tarih - Siyaset .Kelepir 1 Test Kitapları 2. El Kitap Araştırma İnceleme Bilim Deneme Hikaye Setleri İlk %2. İletişimci Liderlik Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir... Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve. ... İletişimci Liderlik : Yönetcilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir... ... . Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve... İletişimci. İletişim Fakültesi, Yeni Medya, Gazetecilik, Habercilik, Yakınsak Medya iletişim perriault iletişim bilimlerinin unutulmuş kökenleri şermin tekinalp, ruhdan uzun, iletişim araştırma ve kuramları. 2. Amaç Bu araştırma Norton (1978, 1983) tarafından geliştirilen İletişimci Biçimleri Ölçeğinin Türk katılımcılardan veri toplamaya uygun hale getirilebilmesi amacıyla gerçekleştirilmiştir. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve... Kurumlarin iletisim kurma noktasinda da o kurumlardaki yöneticilerin iletisimci biçimleri çok... Boyutlar ve boyutlar:1 x 13,5 x 21,5 cm Tarafından gönderildi İletişimci Liderlik:1 Haziran 2018 İletişimci Liderlik Erhan Eroğlu. 9,70 €. SEPETE EKLE. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. İletişimci Liderlik Kitap Özeti - Yrd. Doç. Dr. Erhan Eroğlu Kitapları - Yrd. Dr. Erhan Eroğlu ( Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma ). Literatürk Yayınları. İletişimci Liderlik. %12. 35,00 TL. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. İşletme Yönetiminde Örgütsel Davranış, İstanbul: Avcıoğlu Basım Yayım. Eroğlu, E. (2011). İletişimci Liderlik: Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma, Konya: Literatürk Yayınları. ...İletişim becerileri ve liderliklerinin ölçümlenmesine yönelik bir araştırma. Lider. yöneticilerin aynı zamanda başarılı birer iletişimci de olması gerekmektedir....