Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta

Polat Onat

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-20
YAZAR Polat Onat
ISBN 6056800054
DOSYA FORMATI 5,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Polat Onat'ın kısa zaman içinde yoğun ilgi gören ve merakla beklenen "Yatılı Okul" kitaplarının üçüncüsü, işte nihayet karşınızda! Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Karlı ve soğuk yılbaşı haftasında, dostluklarla ve samimiyetle örülü bir yatılı okuldaki sıcacık ortamın incelikle yansıtıldığı bu kitabı, yıllar sonra bile tatlı bir gülümseyişle beraber anımsayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta.

...lköğr. Polat Onat'ın kısa zaman içinde yoğun ilgi gören ve merakla beklenen "Yatılı Okul" kitaplarının üçüncüsü işte nihayet karşınızda!Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu neşeli olduğu kadar gurbet ... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta ... ... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buru ... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta ... ... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta, Polat Onat, Kent Kardeş Yayınları. Daha önce İş Bankası Kültür Yayınlarından çıkan "Yatılı Okulda Mükemmel Bir Gün" isimli eserin büyük ilgi görmesiyle gelen... 8.03 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sih...