Prizma’nın Çok Şekil Maceraları / Galeride Kargaşa

Bilgenur Çorlu

Prizma’nın Çok Şekil Maceraları / Galeride Kargaşa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-20
YAZAR Bilgenur Çorlu
ISBN 6059484558
DOSYA FORMATI 7,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tuttum, bir çok maceram arasından en keyiflilerini seçtim. Serinin bu kitabında, bir televizyon programında 3 dakika 55 saniye görünen aslan terbiyecisinin ardındaki sır perdesi aralanıyor. Hatta o perde, Picasso'nun kayıp eseri için düzenlenen sanat kampında tepemize düşüyor. Peki sana sorarım sevgili arkadaşım, bir çay kaşığına kaç fil sığıyor? Sevgili Prizmacığının huysuzlukta öncü, birinci, dev bir marka olma yolunda ilerlemesinin sebebi ne? Aranan süper kahraman kimlerin burnunun dibinden çıkıyor? İşte tüm sorularıncevapları bu kitapta!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Prizma’nın Çok Şekil Maceraları / Galeride Kargaşa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Prizma’nın Çok Şekil Maceraları / Galeride Kargaşa.

...ini seçtim. Prizma'nın Çok Şekil Maceraları - Orman Kampı Macerası ... Galeride Kargaşa - Prizma'nın Çok Şekil Maceraları - Bilgenur Çorlu... ... . Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tuttum, bir çok maceram arasından en keyiflilerini seçtim. Serinin bu kitabında, bir televizyon programında 3 dakika 55 saniye görünen aslan terbiyecisinin... Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tuttum, bir çok maceram arasından en keyiflilerini seçtim. Kayıp Aranıyor; Prizma'nın Çok Şekil Maceraları. 22.5 25. Bilgenur Çorlu. Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tu ... Prizma'nın Çok Şekil Maceraları / Galeride Kargaşa - Yediveren... ... . 22.5 25. Bilgenur Çorlu. Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tuttum, bir çok maceram arasından en keyiflilerini seçtim. Kayıp Aranıyor; Prizma'nın Çok Şekil Maceraları. 16.25 25. Bilgenur Çorlu. Sana kendimi anlatmak için sayfalarca not tuttum, bir çok maceram arasından en keyiflilerini seçtim. Serinin bu kitabında, bir televizyon programında 3 dakika 55 saniye görünen aslan terbiyecisinin......