Max HavelaarHollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları

Multatuli

Max HavelaarHollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-19
YAZAR Multatuli
ISBN 6059115124
DOSYA FORMATI 5,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl vahşice sömürdüğünü gözler önüne serer. Multatuli'nin otobiyografik öğeleri ustalıkla harmanladığı roman, Hollanda toplumuna dair gündelik yaşamın olağanüstü bir eleştirisini sunar. Hollandaca aslından çevrilen bu klasiği keyifle okuyacağınızı umuyoruz. "Açlık mı dediniz? Zengin, verimli, kutsal Cava'da mı? Evet, sevgili okurlarım Cava'da. Birkaç yıl önce bazı bölgelerde nüfusun neredeyse tamamı yok oldu. Anneler yiyecek için çocuklarını satılığa çıkardılar; çocuklarını yediler... Fakat anavatan duruma el koydu. Millet meclisinin toplantı salonlarında şikâyetler yükselmeye başladı ve zamanın Genel Valisi Avrupa pazarı için yapılan üretimin açlığa sebebiyet verecek derecede artırılmasını yasakladı..."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Max HavelaarHollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Max HavelaarHollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları.

...ik faaliyetleri aracılığıy.. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl vahşice ... Max Havelaar Hollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları ... ... Multatuli (Eduard Douwes Dekker). 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar... 23.10 TL. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl... 1860 yılında yayımlanm ... Hollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları, Multatuli Max Havelaar ... .. 23.10 TL. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl... 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıy.. ...Genel Müdürlüğü Scholastıc Inc. Sphere Apa John Murray Sanovel Bilgeoğuz İstanbul Film Gırgır Uhim Demet Farklı Kartopu Özer Tepe Emili İroni Altay Yeşil Elma Piramit Max Hueber Verlag Akşit. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıy.. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl vahşice... 22.50 TL. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl... Multatuli tarafından yazılan ve AYLAK ADAM tarafından piyasaya sürülen Max Havelaar Hollanda Ticaret Şirketinin Kahve Borsaları için diğer detayları da yukarıdaki linkte bulabilirsiniz. Multatuli. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl vahşice... 23.10 TL. 1860 yılında yayımlanmasıyla birlikte Hollanda edebiyatını köktenci bir biçimde dönüştüren Max Havelaar, Hollanda'nın sömürgecilik faaliyetleri aracılığıyla Endonezya yerlilerini nasıl......