Güleç Yüzlü Anılar

İlhan Bardakçı

Güleç Yüzlü Anılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-16
YAZAR İlhan Bardakçı
ISBN 9756186657
DOSYA FORMATI 3,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Ara sıra hüzünlendiğiniz de olacak elbet. Bazen içiniz yanacak. Böyle bir şeyi nasıl yaparlar, bu güzel İstanbul'un o yerine nasıl da kıymışlar diyerek içiniz sızlayacak. Fakat genellikle sizi şaşırtan ve hiç beklemediğiniz olaylarla buluşturan, hiç ummadığınız şöhretlerle tanıştıran satırlar ağır basacak.İlhan Bardakçı, ilk gençlik yıllarından başlayarak görüp yaşadığı İstanbul'u, o İstanbul'un semtlerini ve artık sadece kitaplarda, resimlerde kalmış mesirelerini, bağlarını, bahçelerini, oralarda bulunan ünlü kişileriyle anlatıyor. Öyle bir anlatış ve öyle olaylar ki hep anlatsa da kitap hiç bitmese diyeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güleç Yüzlü Anılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güleç Yüzlü Anılar.

...anınızdakileri size tuhaf tuhafbaktıracak şekilde kahkarfalar atarak okuyacağınızdan eminiz ... Güleç Yüzlü Anılar Türk Edebiyat Vakfı Yayınları | 9789756186657 ... .Ara sıra... Genel Konular. Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. Yeni. Ücretsiz Kargo. 12.60 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Güleç Yüzlü Anılar hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Güleç Yüzlü Anılar kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabi ... Güleç Yüzlü Anılar %17 İndirimli İlhan Bardakçı ... . Güleç Yüzlü Anılar kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 13.84 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. 18 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Bankası Kültür Ya İş Bankası Kültür Yayınları İş Bankası Yayınları İsa Güleç Yayınları İsam İsam (İslam Araştırm İsam https://www.dehakitabevi.com/Gulec-Yuzlu-Anilar-Ilhan-Bardakci,PR-282408.html. 13.50 TL. Güleç Yüzlü Anılar-Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 24 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Menu. Ürünler Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. 13.50 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Değerli gazeteci ve tarihçi İlhan Bardakçı'nın, İstanbul ve gazetecilik hâtıralarını dile getirdiği "Güleç Yüzlü Anılar" kitabı Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları arasında çıktı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Güleç Yüzlü Anılar. Yazar. İlhan Bardakçı. Güleç Arı Ve Arılar Şehri 2 Ad. Güleç Yüzlü Hüzün....