Generali Tanımak

Graham Greene

Generali Tanımak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-18
YAZAR Graham Greene
ISBN 6059556941
DOSYA FORMATI 6,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Edebiyat denizinin insan hayatına değmeyen dalgası yoktur. İngiliz edebiyatının köşe taşlarından ve belki de en gizemli yazarlarından Graham Greene, dostu Panama Başkanı’nı ziyaret ederken bir edebiyatçı bakışıyla ülkeyi ve başkanını gözlemler. Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri planına ışık tutmaktadır. Michel Foucault’nun güç ve iktidar ilişkisini irdeledikten sonra gördüğü çarpıklığı gün yüzüne çıkardığı gibi Greene de dünya üzerindeki hâkim güçlerin iktidarlarını korumak uğruna Panama’da bıraktıkları kanın izlerini sürer: Bölge için iyi olan kendileri için iyi değildir ve bunun bir hesabı vardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Generali Tanımak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Generali Tanımak.

...Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl ... Sizi Kitapla Buluşturur — Generali Tanımak ... ... + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Generali Tanımak Graham Greene Hece Yayınları. Edebiyat denizinin insan hayatına değmeyen dalgası yoktur. 21.60 TL. Edebiyat denizinin insan hayatına değmeyen dalgası yoktur.İngiliz edebiyatınınköşetaşlarından ve belki de en gizemliyazarlarından GrahamGreene... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğr ... Generali Tanımak | Katalog ... .İngiliz edebiyatınınköşetaşlarından ve belki de en gizemliyazarlarından GrahamGreene... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri... 26 TL. Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl... Bu gözlemlerin bir neticesinden oluşan Generali Tanımak, aslında ülkesinin ve kendi coğrafyasının sorunlarına yerel ve kendine özgü çözümler bulmaya çalışan liderlerin nasıl öldürüldüklerinin geri... Bir Generali Tanımak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Generali Tanımak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Aytaç Ören tarafından yazılmıştır....