Derin Karanlık ve Tehlikeli

Mary Downing Hahn

Derin Karanlık ve Tehlikeli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-19
YAZAR Mary Downing Hahn
ISBN 6052241462
DOSYA FORMATI 6,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.” – TeensReadToo.com “Tüyler ürpertici.” – Kirkus Reviews On üç yaşındaki Ally yaz başlangıcında tavan arasında yırtılmış eski bir fotoğraf bulur. Fotoğraftaki iki çocuğu tanır. Biri annesi, diğeri de teyzesi Dulcie’dir ama üçüncü kişi kimdir? Fotoğraf neden yırtılmıştır?Bunu öğrenmek için can atarken karşısına bir fırsat çıkar. Yaz tatilini o fotoğrafın çekildiği kır evinde teyzesi ve küçük kuzeniyle geçirecektir.İşte o ev; mutlu bir yaz tatili yerine ölümün kıyısına götürecektir. Ally ve küçük kuzeni zalim, kindar ve onun yazını mahvetmeye kararlı Sissy ile tanışır. Ayrıca Sissy’nin bir de sırrı vardır. Acaba o eski fotoğrafla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa Sissy’nin gerçek arkadaşları çok tanıdıkları birileri midir?Aile sırları asla ölmez!Ve sizi her zaman bulur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Derin Karanlık ve Tehlikeli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Derin Karanlık ve Tehlikeli.

...anlık. Film Bilgileri. Alternatifler (8) ... Derin, Karanlık ve Tehlikeli | Kitapsepeti - Online Kitap Alışveriş Siteniz ... . Mary Downing Hahn. *Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.* Derin, Karanlık ve Tehlikeli Bulut Yalnızlık Çağrısı - Anlam yapmak - 2020. Kalk Gidelim 10. Bölüm [Engelsiz] (Mayıs Ayı 2020). Zaman zaman herkes yalnız hissediyordu. Derin, Karanlık ve Tehlikeli - Mary Downing Hahn hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Derin, Karanlık v ... Derin, Karanlık ve Tehlikeli Mary Downing Hahn Kara Karga Yayınları ... .com'dan satın alın! Derin, Karanlık ve Tehlikeli. 12,04 TL. Derin Karanlık ve Tehlikeli. Mary Downing KARA KARGA YAYINLARI. `Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevapla...