Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi

Talha Uğurluel

Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-02
YAZAR Talha Uğurluel
ISBN 6050818925
DOSYA FORMATI 8,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihe ibret gözüyle bakmak ve alınması gereken dersi hakkıyla almak elbette çok önemlidir. Geçmişimizi ayakta tutan manevi dinamikleri anlamak, onları güçlü yapan unsurları göz önünde bulundurmak bugünkü başarımızın yegâne sebebidir. 7’den 70’e herkese tarihi sevdiren Talha Uğurluel şimdi de Osmanlı’nın I. Dünya Savaşı’nda ölüm kalım mücadelesi verdiği toprakları: Çanakkale’yi tüm tarih severlere anlatıyor. * Dünya devletlerini ve Osmanlı’yı Çanakkale Savaşı’na sürükleyen sebepler,* Savaşın aktörleri ve akıl almaz icraatları,* Deniz ve kara savaşlarının tüm detayları,* Ayrı ayrı kategoriler halinde ele alınmış savaş sahneleri,* Savaştan yıllar sonra ortaya çıkan olağanüstü olaylar,* Herkesin rahatlıkla anlayabileceği yalın, akıcı bir üslup,* Hepsi renkli ve kolay anlaşılan birçok harita, ve o günleri günümüze taşıyan, şimdiye kadar hiçbir yerde yayınlanmamış birçok savaş dönemi fotoğrafı ile Talha Uğurluel’in bu eşsiz eseri herkesi Çanakkale’ye, o günleri anlamaya davet ediyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi.

... ERKOÇ. 7'den 70'e herkese tarihi sevdiren Talha Uğurluel şimdi de Osmanlı'nın I ... Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi - %60 İndirimli - Talha Uğurluel ... . Dünya Savaşı'nda ölüm kalım mücadelesi verdiği toprakları: Çanakkale'yi tüm tarih severlere anlatıyor. Çanakkale Savaşları'nın kahramanlarından Seyit Onbaşı'nın Anıtı, Çanakkale'de yer almaktadır. Umarım keyifli bir Çanakkale gezisi geçirirsiniz. ...Araştırma - Tarih / Tarih / Cumhuriyet Tarihi / Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi. hazırlayan sebepler * Savaşın aktörleri ve bu kişilerin icraatları * Deniz ve ... Çanakkale Gezi Rehberi ve Gezilecek Yerler - Piri Guide - Self... ... . hazırlayan sebepler * Savaşın aktörleri ve bu kişilerin icraatları * Deniz ve Kara Savaşları'nın tüm detayları * Ayrı... ...Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Genel Konular Gezi ve Rehber Kitapları %35. Çanakkale Destanı Gerçek Efsanelerin Öyküsü. İsmail Bilgin. Timaş Tarih. 22.75 TL. Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. 7'den 70'e herkese tarihi sevdiren Talha Uğurluel şimdi de Osmanlı'nın I. Dünya Savaşı'nda ölüm kalım mücadelesi verdiği toprakları: Çanakkale'yi tüm tarih severlere anlatıyor. Çanakkale Gezi Rehberi. Çanakkale Hakkında Bilinmesi Gerekenler. yerlerden olan Çanakkale Şehitliği, I. Dünya Savaşı'nda ve Çanakkale Savaşları'nda şehit olan askerlerin anısına yapılmıştır. 19.30 TL. 7'den 70'e herkese tarihi sevdiren Talha Uğurluel şimdi de Osmanlı'nın I. Dünya Savaşı'nda ölüm kalım mücadelesi verdiği toprakları: Çanakkale'yi tüm tarih severlere anlatıyor. * Dünya devletlerini ve Osmanlı'yı Çanakkale Savaşı'na sürükleyen sebepler, * Savaşın aktörleri ve akıl almaz icraatları Osmanlının Ustalık Eseri Edirne ve Gezi Rehberi Timaş Tarih Talha Uğurluel. Çanakkale savaşları ve gezi rehberi. Marka : TİMAŞ TARİH. * Dünya devletlerini ve Osmanlı'yı Çanakkale Savaşı'na sürükleyen sebepler, * Savaşın aktörleri ve akıl almaz icraatları... Kitabın sonlarında ise gezi rehberi ile Çanakkale'ye gider iseniz eğer, saat kaçtan itibaren geziye nerede başlayıp bitireceğinize kadar oldukça ayrıntılı bir program çizmiş yazar. Dünya Devletlerini Çanakkale Savaşı'na hazırlayan sebepler * Savaşın aktörleri ve bu kişilerin icraatları * Deniz ve Kara Savaşları'nın tüm detayları * Ayrı katogoriler halinde ele alınmış savaş sahneleri... ...hazırlayan sebepler Savaşın aktörleri ve bu kişilerin icraatları Deniz ve Kara Savaşları'nın tüm detayları Ayrı çanakkale gezimde almıştım...gerçekten harika ..rehber niteliğinde müthiş bir eser....