Başarının Büyüsü

Ali Erkan Kavaklı

Başarının Büyüsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-12-20
YAZAR Ali Erkan Kavaklı
ISBN 6051511412
DOSYA FORMATI 12,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okulu bırakan lise öğrencisi Fazıl, arkadaşını kıramayarak bir konferansa katılır.Konferansın etkisiyle okula döner ve okul birinciliği için yarışma kararı alır. Program yapar ve uygular. Her gün 3,5 saat ders çalışır. Yarışta zorlanınca çalışma saatlerini artırır. Ruhsal zekâsını geliştirmek için her gün mealiyle birlikte iki sayfa Kur’an okur, beş ayet ezberler, beş hadis okur. Maneviyat dünyası zenginleşir. Azim ve kararlılıkla sürdürdüğü birincilik yarışını kazanır. Liseden sonra yüksekokulu, sonradan da fakülteyi kazanır ve birincilikle mezun olur. Derslerdeki başarısını özel hayatına aktarır. Ahlaklı, dürüst ve sözünde duran biri olmak için çalışır. İmam hatipli ruhuyla yaşamaya karar verir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başarının Büyüsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başarının Büyüsü.

...ok önemli. Aksi takdirde sınavda başarı büyüsü riske atılarak alınacak sonuçları engellenebilmektedir ... Başarının Büyüsü - Ali Erkan Kavaklı - Kitap - Epey ... . Sınavdan yüksek alma büyüsü kısacası başarı büyüsü çeşitleri içinde yer alan büyülerdendir. Stokta Yok. Başarının Büyüsü. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Bitki büyüdükçe, bu başarı büyü de senin servet uzatacaktır. Senin fesleğen güzelleşmek kadar hasat ve yemek pişirmek için kullanmak ve yine aynı pot ve akik ile refah büyüsü gerçekleştirin. Başarının Büyüsü. %30. 13,89 TL. Başarının Büyüsü. Ali Erkan Kavaklı. HAVALE :9,63 TL %1 EFT İndi ... Başarının Büyüsü En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Başarının Büyüsü. %30. 13,89 TL. Başarının Büyüsü. Ali Erkan Kavaklı. HAVALE :9,63 TL %1 EFT İndirimi. Ali Erkan Kavaklı. Hayat Boyu Başarılı, Onurlu Ve Başı Dik Yaşamak İstiyorsanız Bu Kitabı Okuyun. Okulu bırakan lise öğrencisi Fazıl, arkadaşını kıramayarak bir konferansa katılır. Başarı Büyüsü Nedir ve Nasıl yapılır. Kısa sürede başarıya ulaşmak için tercih edilen başarı büyüsünün kısa sürede gerçekleştiği ve günümüzde aktif bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Nedir? Bu yollardan birisi de büyü olup, başarı büyüsü olarak bilinmektedir. Aslında başarılı olmak için büyü yoktur. Bunun yerine celb, vefk gibi işlemler başarının iki kat fazla olmasını sağlayabilir. Konferansın bir bölümünde başarının insanı mutlu ettiğini, okul başarısı Beyin Vitamini: Başarının Büyüsü isimli okulu bırakan Fazıl'ın birinci oluşunu hikâye eden kitap Hayat yayınları arasında çıktı. Örneğin işleriniz yolunda gitmiyorsa, aşk hayatınız kötüyse, evliyseniz ve evinizde huzur yoksa, öğrenciyseniz ve derslerinizde başarısızsanız kesinlikle ve kesinlikle başarı büyüsü yaptırabilirsiniz. Eğer bu kategoriye girmezseniz, üzülmeyin,...