Müzik Atlası

Ulrich Michels

Müzik Atlası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-25
YAZAR Ulrich Michels
ISBN 6051710068
DOSYA FORMATI 7,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün elektronik ve eğlence müziğine varana dek ayrıntılı ve özlü bilgilerle gözler önüne serer.Nota örnekleriyle, haritalarla, kronolojik cetveller ve müziğe dair başka birçok önemli bilgiyle dolup taşmaktadır. Metin sayfalarını destekleyen 250’den fazla renkli sayfa müzikal yapıları daha belirgin ve anlaşılır kılarken öğrenmeyi de daha zevkli hale getirir.Almanya’nın en bilinen müzik kaynaklarından olan Müzik Atlası, Japonya’dan İspanya’ya, Danimarka’dan Tayvan’a dünyanın yirmiye yakın ülkesinde her yaştan müzikseverin ve müzisyenin başucu kitabıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müzik Atlası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müzik Atlası.

...ik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır ... Müzik Atlası > Kolektif > Boyut Yayın Grubu > Final Pazarlama ... . Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... Müzik Atlası - Ulrich Michels, Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi b ... Müzik Atlası ... ... Müzik Atlası - Ulrich Michels, Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Müzik Atlası. Atlas dinlemek; dünden bugüne tüm Atlas müzikleri, albümleri, video klipleri için tıkla! Atlas Şarkıları. Tüm müzik videoları kategoriler. Çağlar boyunca müzik tarihinin izini süren Müzik Atlası Orta Çağ ilahilerinden, Klasik dönem şaheserlerine; blues, caz, hip-hop ve popun modern ritimlerinden... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... 1160 TL. Benzersiz bir koleksiyon kitap, bir başyapıt! Çağlar boyunca müzik tarihinin izini süren Müzik Atlası Orta Çağ ilahilerinden, Klasik dönem şaheserlerine; blues, caz... Dolayısıyla bu işin başarıyla altından kalkmış çalışmaları kaçırmamak gerekiyor. İşte "Müzik Atlası"! ama bu tür kaynak kitaplarda neden Klasik Batı Müziği dışında örnek verilmediğini anlamıyorum. Ulrich Michels, Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Müzik Atlası (Ciltli)! Onun için ne ?! "Ve ben sadece ... diğer insanlardan benzer şeyler duydum, gülümsedim. 64 TL. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden... Çağlar boyunca müzik tarihinin izini süren Müzik Atlası Orta Çağ ilahilerinden, Klasik dönem şaheserlerine; blues, caz, hip-hop ve popun modern ritimlerinden... 56 TL. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden......