Mevlana Dergahından Sözler

Dr. Yaşar Ateşoğlu

Mevlana Dergahından Sözler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-03
YAZAR Dr. Yaşar Ateşoğlu
ISBN 9752544147
DOSYA FORMATI 6,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kimin aşka meyli yoksa; o kanatsız kuş gibidir… Vah ona!”“Oğul, bütün dünyayı testi bil; hem de ağzına dek bilgiyle, güzellikle dopdolu bir testi.”“Dikkat et de sahte paranın altın suyuna banılmış olması seni yoldan alıkoymasın; eğri büğrü hayatlar seni kuyuya atmasın!”“İpliğin iğneye bağlantısı var; iğne yordamından geçer. Ama bu iş, devenin harcı değil; deve iğne yordamından geçemez.”“Âşık sevgilisinden başkasını seyre dalarsa aşk değildir bu, boş bir sevdadır.”“Testici, testiyle uğraşır, onu yoğurup yapar; testi hiç kendiliğinden genişler, uzar mı?”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mevlana Dergahından Sözler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mevlana Dergahından Sözler.

...ildir bu, boş bir sevdadır.". "Testici, testiyle uğraşır, onu yoğurup yapar; testi hiç kendiliğinden genişler, uzar mı?" ... Hz. Mevlana Celaleddin-i Rumi Sözleri , Mevlana... | Kalptensozler ... . Mevlana Dergahından Sözler Nuri Ünlü. Kaliteli resimli sözler ile düzenlediğimiz sayfamızı hemen ziyaret edin. Mevlana sözleri. Gel, gel, ne olursan ol yine gel. İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel. 18.52 TL. Mevlana Dergahından Sözler, Dr. Yaşar Ateşoğlu 18,52 TL. Mevlana Sözleri... Günümüzde özellikle sosyal medya hesaplarımızda sıkça paylaştığımız ... Mevlana Sözleri: En Güzel, En Düşündürücü 100... - onedio.com ... . Yaşar Ateşoğlu 18,52 TL. Mevlana Sözleri... Günümüzde özellikle sosyal medya hesaplarımızda sıkça paylaştığımız bir konu da güzel sözler. Bugün sizler için Mevlana sözleri üzerine bir içerik hazırladım. Mevlana sözleri herkes tarafından seviliyor. Bu sayfada Mevlana Sözleri, Kısa Mevlana Sözleri, En Güzel Mevlana Sözleri, Mevlana Aşk Sözleri, Resimli Mevlana Sözleri 2018 yer almaktadır. Mevlana sözleri arasında en çok paylaşılan sözler arasında Mevlana aşk sözleri gelmektedir. Seni sevmeyeni bаl olsа dа unut. Mevlana Sözleri Kısa ve Anlamlı En Etkili Mevlana Sözleri. Mevlanayla İlgili Kısa Sözler, Anlamlı Mevlana Sözleri, Etkili Mevlana Sözleri. Kulak sadece vasıtadır, vuslata erense göz. Göz hâl sahibidir, kulaksa dedikodu. (Mevlana). Biz de bu yazımızda Mesneviden, Fİ Ma fih adlı eserden derlediğimiz sözleri Mevlana Sözleri başlığı altında topladık. Mevlana Sözleri ve Mevlana Özlü Sözleri ile insan başka alemlere kapı açar. Özellikle Mevlana aşk sözleri sosyal medyada en çok paylaşılan Mevlana sözleridir. Mevlana'ya ait sözleri, yazılı ve resimli olarak haberimizde derledik. Sayfamızda bulunan anlamlı Mevlana sözlerini facebook ya da twitterdan sevdikleriniz...