Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri

Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-20
YAZAR Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu
ISBN 6053201281
DOSYA FORMATI 5,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri görüntülemek, onlarla ilgili büyüklükleri ölçmek, değişimleri tespit edip yorumlamak zorundadırlar. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı taşlarını, kullanım alan ve sınırlamalarını, çalışma ilkelerini ve elde edilen ölçümleri belirleme ve değerlendirme yöntemlerini genel hatlarıyla göstermek amacı ile yazılmıştır.Kitabı okuyup, rahat anlayabilmek için önkoşul olarak temel fizik ve elektrik devreleri bilgileri yeterlidir. Elektronik Mühendisliği öğrencileri, ikinci veya üçüncü sınıfta alacakları elektrik/elektronik ölçmeler ile ilgili derslerde, ders kitabı veya yardımcı kitap olarak kullanabilirler. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Kitapta sunulan bilimsel malzeme yeterince kapsamlı olduğundan, diğer mühendislik dallarındaki öğrenciler ve uygulamada çalışan mühendisler de kitaptan geniş bir biçimde yararlanabilirler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri.

...trenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor ... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri - Bahattin Karagözoğlu... ... . Ürün Adı: Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri. Tag Arşivi: Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri. Aradığın Sayfayı Bulamadım. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. 15.96 €. Günümüzde bu işlemler için elektronik ... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri > Bahattin Karagözoğlu... ... . 15.96 €. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... Spor Kaykay-Paten Dart Basketbol Voleybol Futbol Scooter Masa Tenisi Kış Sporları. Stres Çarkı Kutu Oyunlar Hamurlar Açık Hava Deniz ve Havuz Elektronik. 37.80 TL. Elektronik Ölçme ve Görüntüleme TeknikleriElektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri - Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri görüntülemek, onlarla ilgili... Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren...