Ders Veren 201 Öykü

Hakan Büyükdere

Ders Veren 201 Öykü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-03
YAZAR Hakan Büyükdere
ISBN 00
DOSYA FORMATI 11,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AYAKKABININ TEKİBir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Yanındaki arkadaşları ne yapacağını bekliyorlardı.O gayet sakin bir şekilde, diğer ayağındaki ayakkabıyı da çıkardı ve az önce düşürdüğü ayakkabıya yakın bir yere fırlattı. Talebelerinden birisi dayanamayıp sordu:“Neden böyle yaptınız?”Bilge adam gülümseyerek yanıtladı;“Demiryolunun üzerindeki tek ayakkabı bir işe yaramaz, ama bir çift ayakkabı her zaman için ısıtılan bir çift ayak demektir.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ders Veren 201 Öykü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ders Veren 201 Öykü.

...i, Teknik Detayları. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü ... Kitapi | Ders Veren 201 Öykü ... . Ders Veren 201 Öykü %17 indirimli Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki,ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Ders veren 201 öykü. 19,29 tl. See ... Ders Veren 201 Öykü , Hakan Büyükdere - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Ders veren 201 öykü. 19,29 tl. See more of Ders Veren 201 Öykü-bilmeceler on Facebook. Log In. Forgotten account? Ders Veren 201 Öykü-bilmeceler. 18 December 2013 ·. Hiç kimsenin okuyamadigi yazi hangisidir? 9.95 TL. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Ders Veren 201 Öykü. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (467). Kargo. Cesaret Veren Başarı Öyküleri 7.95 TL. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkansızdı: çünkü tren çoktan harekete geçmişti. ...Hediyelik ve Lüks Ürünler Hiciv - Mizah Hikâye Hikaye - Öykü Hikaye-Roman Hikayeler - Menkıbeler Hikayeler - Öyküler History Yazarın Diğer Kitapları. Ders Veren 201 Öykü (Hakan Büyükdere). Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkansızdı: çünkü tren çoktan harekete geçmişti. : Hikaye - Öykü. Yayınevi: : Neden Kitap. https://www.dehakitabevi.com/Ders-Veren-201-Oyku-Hakan-Buyukdere,PR-175510.html. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. 7 €. Bir bilge bir gün tam trene biniyordu ki, ayakkabılardan biri ayağından çıktı ve yere düştü. Aşağı inip onu alması imkânsızdı; çünkü tren çoktan harekete geçmişti. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ders Veren 201 Öykü. Yazar. Hakan Büyükdere. Ders Sevmez Hamdi Tatil Hırsızı. Ders Veren Masallar. Kitap : Ders Veren 201 Öykü, Yazar : Hakan Büyükdere, Yayınevi : Neden Kitap - 9789752544208 - Fiyat: 5,60 TL. Ders Veren 201 Öykü. Size haber verelim. %10....