Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey

Amy Morin

Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Amy Morin
ISBN 9752753129
DOSYA FORMATI 12,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler. Peki ya zihinsel sağlığımızı ve gücümüzü geliştirmek için ne yapmamız gerekir? Özellikle de büyük sorunlarla karşılaştığımız zor zamanlarda fiziksel güçten çok zihinsel güce ihtiyacımız olduğu dikkate alınacak olursa ihmal edilen bu gücümüzü nasıl geliştirebiliriz? Psikoterapist Amy Morin zihinsel gücümüzü geliştirmek için tıpkı fiziksel gücümüzü geliştirirken yaptığımız gibi çalışmamız gerektiğini vurguluyor. Danışanlarının gerçek hikâyelerini aktararak çeşitli pratik öneriler yapan, egzersizler öneren Morin en yaygın ve önemli 13 davranış tarzı, düşünüş biçimi üzerinde duruyor. Kendine acımakla zaman kaybetmemekten başlayıp geçmişe takılıp kalmamaya, herkesin hoşuna gitme kaygısı duymamaktan hayatın kendilerine borçlu olduğunu düşünmemeye kadar giden bu farklı tutum ve davranışların nasıl yıkıcı ve engelleyici olduklarını somut örneklerle anlatıyor. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük ölçüde artıracaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey.

...y vermediklerinde bile, değerlerine göre ebeveynlerdir ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey... | Kitap365.com ... . Zihinsel olarak güçlü olmak genellikle, ne yaptığınız ile değil, ne yapmadığınız ile alakalıdır. İşte yazar Amy Morin'e göre zihinsel olarak kuvvetli olan insanların yapmadığı 13 şey! ...kadınların motivasyonlarını ve zihinsel sağlıklarını koruması oldukça güçleşiyor. Birlikte zihinsel olarak güçlü kadınların yapmadığı 13 maddeye göz başkalarına özenmeyen sayılı insan kaldı. "13 Things Mentally Strong People Don't Do - Zihinsel ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey- Kitap Özeti... ... . "13 Things Mentally Strong People Don't Do - Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey" isimli kitabın yazarı psikoterapist Amy Morin'e sorduk. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey! Zihinsel olarak güçlü olmak genellikle, ne yaptığınız ile değil, ne yapmadığınız ile alakalıdır. İşte yazar Amy Morin'e göre zihinsel olarak kuvvetli olan insanların yapmadığı 13 şey! Bunun yerine, etkinliği azaltan ve zihinsel gücü sifonlayan rutinleri ortadan kaldırarak daha akıllıca çalışabilirsiniz. İşte zihinsel olarak güçlü insanların yapmadığı 13 şey Psikoterapist Amy Morin'in kaleme aldığı 'Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey' isimli kitabı, hedeflerine veya amaçlarına giden yolda sürekli aynı zihinsel veya duygusal tuzaklara düşen... Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük... İşte zihinsel olarak güçlü insanların yapmamayı tercih ettiği 13 şey böylece ortaya çıkmış. Amy Morin'in Kitabı: www.kitapsihirbazi.com/zihinsel-olarak-guclu-insanlarin-yapmadigi 14.25 TL. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini... Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük ölçüde... Amy Morin. Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem ...