Ten Kokusu

Ercan Akbay

Ten Kokusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Ercan Akbay
ISBN 9943800840
DOSYA FORMATI 4,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sesli Kitap (Audiobook) Hediyeli ! (35 Bölüm ve 10,5 saatlik mp3 formatında)Bölümler;Son Durak, Sıradışı Bar Gösterisi, Neden?, İkinci Perde, Hasta Adam, Toplantı, Şu Cennet Dedikleri, İlişkinin Başlangıcı, Devlet Enerji Şirketi, Aşk Zamanı, Silivri, Seyahat Başvurusu, Tutku, Atölye, Mavi Yolculuk, Sevgi Öncesi, Yolun Sonu, Bir bağlantı Olasılığı, Paranın Peşinde, Kabuslar Bitti, Son Varis, Eda'yla Yeniden, İkilem, Eda'nın Evinde, Feromonlar,Deli Zehra, Silivri'de Sabah, Ölümün Eşiğinde, Dibe Vuruş, Gerçeğin Peşinde, Yolculuk, Her Şey Bitti, Son Karar, Yakalama Emri, Cinayet.Ses uçar, eylem unutulur, göz yanılır: kokuysa tende iz bırakır.Cayır cayır yakan bir tuzruhu damlası gibi...Ten Kokusu, feromonların gizem dolu dünyasına yapılan olağandışı bir yolculuk esnasında yaşanan tutku dolu aşkın öyküsünü karanlık suç serüvenleriyle harmanlayarak anlatan bir roman.Üst burnun içindeki iki küçük çıkıntıdan oluşan ve insanoğlunun evrimleşme sürecinde kaybolduğu ya da işlevsizleştiği varsayılan ilginç bir organ olan VNO, bir zamanlar, adına 'feromon' denen 'uzaklara iletilebilir' hormonları algılamaya yaramaktaydı.Son yıllarda, bilim insanları tarafından kadavralar üzerinde yapılan deneyler sonucunda elde edilen bulgularda, pek çok hayvan türünün temel iletişim sensoru olan bu altıncı duyu organının kimi insanlarda halen aktif olduğu ve feromonlarla yapılan bu sessiz iletişimin bu insanlar tarafından hâlen etkin biçimde kullanılmış olabileceğini düşündüğümüzde; terde, tükürükte, menide, vajina salgısında ve kanımızda bulunabilen ve genetik şifremizi içeren feromonların, mantık-dışı esaretler yaratan şu büyüleyici, bağlayıcı, vazgeçilemez aşkların 'gerçek' nedeni olabileceği kanısına varılamaz mı?Ten Kokusu, tuhaf serüvenlerle dolu tanıdık bir dünyanın içinde, sizlere bu karmaşık sorunun cevap anahtarını teklifsizce sunan sıradışı bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ten Kokusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ten Kokusu.

...en güzel bir kokudur. tendeki sabun veya parfum kokuları ten kokusu değildir ... Ten Kokusu ... .parfum seçilirken ten'e yakı$ması kriteri ise buradan gelir. Estetik ve güzelliğine önem veren kişilerin en özen gösterdikleri konular arasındadır, güzel koku. İşte bu yüzden "kişiye özel" yani tene uygun koku seçimine özen gösterilmelidir. Arkadaşlar gözler parmaklar dil ne bilim her insan bir birinden farklı, peki bu duruma ten kokusuda dahilmi eğer her insanın ten kokusu farklı ise bunu neden bu kokunun sahipleri yani bizler... Read 14 - Ten kokusu from the story Asel by Hikaray with 130,354 reads. aş ... Habertürk: Her İnsanın Kendine Özgü Kokusu Var! | Sağlık Haberleri ... ... Read 14 - Ten kokusu from the story Asel by Hikaray with 130,354 reads. aşiret, ağa, töre. İçtiği alkolün mide bulandırıcı kokusu üzerine sinmişti, ortalığı iğrendirici kokuya teslim etmişti. Ten Kokusu, feromonların gizem dolu dünyasına yapılan olağandışı bir yolculuk esnasında yaşanan tutku dolu aşkın öyküsünü karanlık suç serüvenleriyle harmanlayarak anlatan bir roman. 07.09.2008 22:59 Magazin. Şevval Sam, "Kılını kesen ve doğal ten kokusunu yitirip parfüm kullanan erkekler ilgi alanıma girmez" dedi. Teninin doğal kokusunu almak daha etkileyici. ten kokusu. Parmak izi yerine ten kokusu! Akıllı telefonlar için kişisel bilgilere karşın arttırılan güvenlik duvarlarına ilginç bir yöntem daha eklenebilir… İkinci Bahar 24. Bölüm Tek Parça, Ten Kokusu Samatya'da bir kebapçı dükkanı işleten Ali Haydar, eşinin ölümünün ardından ... Fi - Ten Kokusu tema Dizi Müziği Fi Dizi Müzikleri ... Ten kokusu....