1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin)

Kollektif

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-19
YAZAR Kollektif
ISBN 6051120881
DOSYA FORMATI 3,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Öğrencileri 2. sınıfa her yönüyle hazırlamayı hedeflemiş bir eserdir. Dikkatle incelendiğinde; oyun, eğlence, labirent, zihin jimnastiği yanında insani ve ahlaki değerleri de işleyen bir eser olduğu fark edilecektir. Yıl içinde öğrenilen bilgileri pekiştirip 2. sınıfın alt yapısını sağlamlaştıran bol soru ve aktivite ile desteklenmiştir. Ayrıca öğrencilere yaz tatilinde okuma ve yazma becerisini geliştirmeleri için 4 tane “Yaz Tatili Okuma Kitapları” ve “Günlük Defterim” veriliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin).

...nıf Akıllı bıdık Yaz Tatİl seti(1. Sınıftan 2 ... Bahçeşehir 2.Sınıfa Geçen Öğrenciler İçin Yaz Tatil Seti ... .sınıfa geçenler için tatil seti) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ana Sayfa Halk Edebiyatı 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) Pdf Kitap... Öğrencileri 2. sınıfa her yönüyle hazırlamayı hedeflemiş bir eserdir. Okullar kapandı ve tatil başladı. Şimal Deniz birinci sınıfı tamamladı. Hatta okullarda uzun yaz tatilleri yerine ara tatil ... 1.sınıf 4Lü Tatil Seti - 2.sınıfa Geçenler İçin Yaz Tatili Seti... ... . Hatta okullarda uzun yaz tatilleri yerine ara tatillerin süresinin azaltılıp sayısının artırılmasının etkisi vurgulanıyor. Zorunlu tatil süresince kullanılabilecek 66 sayfadan oluşan yeni bir etkinlik paketi paylaşıyoruz. 1. Sınıf etkinliklerimizi aşağıdaki butondan indirebilirsiniz. BONUS ETKİNLİK. 1.Sınıf İlkokul Kitapları. Akıllı Defter. Deneme. Konu Anlatımlı. Okuma Yazma Seti. Konu Anlatımlı Kitap 7. Sınıf Ortaokul Soru Bankası 7. Sınıf Ortaokul Tatil Kitabı 7. Sınıf Ortaokul Yaprak Test 8.Sınıf. CNR Oyuncak Eğitici Oyuncak Sitesi... Yaz tatili kitapları (1-4.sınıf) / 1.sınıf tatil kitabı (Yaz okulu 2.sınıfa hazırlanıyorum) (CNR-888). 5 Renk yayınevi 1.sınıftan 2.sınıfa geçenler için. 22.82 TL. Bahçeşehir 2.Sınıfa Geçen Öğrenciler İçin Yaz Tatil Seti. Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler. 1. 2. Sınıf Tatil Seti Mavi Deniz Yayınları. 2. Sınıfa Hazırlanıyorum Hafta Hafta Eğlenceli Yaz Okulu 5 Renk Yayınevi....