The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi

Brian Michael Bendis

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-26
YAZAR Brian Michael Bendis
ISBN 6055686796
DOSYA FORMATI 11,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kıyamet Bir Hanımefendiye Benziyor Süper kahraman İç Savaşı sona erdi ama Iron Man’in işi henüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının yaratıcısı olarak Dünya’nın en güçlü kahramanlarından tek tek seçilmiş bir ekiple Avengers’ı yeniden kuruyor: Wasp, Black Widow, Wonder Man, Sentry, Ares ve yeni takım lideri Ms. Marvel. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron’un dönüşü hariç her şeye. Avengers’ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows’un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi.

...lar / Ultron Girişimi PDF. 18.75 TL. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron'un dönüşü hariç her şeye ... The Mighty Avengers İntikamcılar: Ultron Girişimi ... . Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti... New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınl ... The Mighty Avengers İntikamcılar: Ultron Girişimi - Brian Michael... ... . New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Satışta Olanlar. The Mighty Avengers İntikamcılar CİLT-3 - Gizli İstila 1. Kitap. Bendis - Pham. Satıcı. Alış-Veriş Listeme Ekle. The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! Bir değerlendirme yazın. The Mighty Avengers İntikamcılar 1 Ultron Girişimi. Arama sonucunda hiçbir kayıt bulunamadı. İsterseniz aşağıdaki formu kullanarak daha detaylı arama yapabilir ya da [email protected] adresimize aradığınız ürünü sorabilirsiniz. Detaylı Arama. Kategori. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron'un dönüşü hariç her şeye. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden i...