SAMARAS VE SARI

Bülent Töre

SAMARAS VE SARI
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-15
YAZAR Bülent Töre
ISBN 6059839495
DOSYA FORMATI 9,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ankara: İçinde farklı karakterler barındıran bir adam, Hasan. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Başbakan’ın sokağında oturan hoş bir kız, Sema. Sema ile tanışması için Hasan’a yardım eden mütevazı bir polis, Adnan. Selanik: Karısını ölümüne seven bir adam, Samaras. Sekiz yıllık evliliğinin sonunda gönlünü bir başkasına kaptıran bir kadın, Elisa. Samaras’ın karısını takip etmesini istediği can dostu Andonis. Konya: Samaras ve Hasan’ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Dostluk, hayvan sevgisi ve aşk üzerine sürprizlerle kurulu bu romanı bir solukta okuyacaksınız. Allah’ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı’nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz SAMARAS VE SARI i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap SAMARAS VE SARI.

...okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız ... Samaras ve Sarı | Max Kitap | Kapıda Ödeme Kitap Al | Satın Al ... . Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Samaras'ın karısını takip etmesini istediği can dostu Andonis. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. 16.33 TL. Allah'ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesad ... Kitap Müptelası - Müptelası Olacaksınız / SAMARAS VE SARI ... . Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 18.75 TL. Allah'ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. ...Yayın Dağıtım Saray Yayınları Sarayburnu Kitaplığı Sardes Yayınları Sarı Papatya Sarı Papatya Yayınla Sarı Papatya https://www.dehakitabevi.com/Samaras-ve-Sari-Bulent-Tore,PR-183749.html. Bülent Töre. Ankara: İçinde farklı karakterler barındıran bir adam, Hasan. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Başbakan'ın sokağında oturan hoş bir kız, Sema. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Samaras'ın karısını takip etmesini istediği can dostu Andonis. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. 17.50 TL. Allah'ın adlarının aşkımız üzerindeki koruyucu etkisini öğreneceksiniz. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Bülent Töre. Ankara: İçinde farklı karakterler barındıran bir adam, Hasan. Oyunbaz, baskın karakterli bir kedi, Sarı. Başbakan'ın sokağında oturan hoş bir kız, Sema. Konya: Samaras ve Hasan'ı ilginç bir tesadüfle buluşturan kadim şehir. Ve romanın üç kahramanının; Elisa, Samaras ve Sarı'nın hazin sonunu okurken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız....