Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5

Asiye Aslı Aslaner

Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-25
YAZAR Asiye Aslı Aslaner
ISBN 6050819977
DOSYA FORMATI 10,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar bu mini mini hikâyeleri keyifle dinlerken söz varlıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek, Allah’ın sevdiği güzel davranışları öğrenme yolunda ilk adımlarını atacaklar.Çocukların keyifle dinleyecekleri bu kitaplarda; Allah inancı, dua, iyilik, nimet, şükür, ziyaret adabı, sadaka, sabır, selam gibi pek çok değer, pekiştirici etkinliklerle işlendi. Çocuklar bu hikâyeleri bir çırpıda bitirecek, dinlemeye doyamayacaklar!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5.

...cukları oldukça etkiler. Bu seride her biri özenle kaleme alınmış masalların ... Hikayelerle Dini Değerler 5 - Kuzucuk Kuzi Şükür Asiye Aslı Aslaner ... ... Hikayelerle Dini Değerler 9 - Kedicik Badem Nankör Olmamak. Hikayelerle Dini Değerler 8 - Sincap Sinko Ziyaret Adabı. Kitap Tanitimi Masallara ilgi duymak insanin yaratilisinda var olan bir özelliktir. Masallardaki renkli dünya cocuklari oldukca etkiler. Bu seride her biri özenle kaleme alinmis masallarin... Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı Sincap Kitap Asiye Aslı Aslaner ... Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5 Asiye Aslı Aslaner ... ... Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı Sincap Kitap Asiye Aslı Aslaner. Aktiviteli Upuzuuun Boyama Kitabım Meyve ve Sebzenin Hikayesi Sincap Kitap Asiye Aslı Aslaner. Çocuklar bu mini mini hikâyeleri keyifle dinlerken söz varlıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek, Allah'ın sevdiği güzel davranışları öğrenme yolunda ilk adımlarını atacaklar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kuzucuk Kuzi - Şükür / Hikayelerle Dini Değerler 5. Çocuklar bu hikâyeleri bir çırpıda bitirecek dinlemeye doyamayacaklar!.. YORUMLAR. 1.75 TL. Masallara ilgi duymak insanın yaratılışında var olan bir özelliktir. Masallardaki renkli dünya çocukları oldukça etkiler. Bu seride her biri özenle kaleme alınmış masalların... Çocuklar bu mini mini hikâyeleri keyifle dinlerken söz varlıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek Allah'ın sevdiği güzel davranışları öğrenme yolunda ilk adımlarını atacaklar. Hikayelerle Dini Değerler 5 - Kuzucuk Kuzi Şükür. Masallara ilgi duymak insanın yaratılışında var olan bir özelliktir. Masallardaki renkli dünya çocukları oldukça etkiler. Static Page. Menu. Ürünler Hikayelerle Dini Değerler 5 - Kuzucuk Kuzi Şükür. Hikayelerle Dini Değerler Set (10 Kitap Takım). Kuzi. Hayat devam ederken sevdiklerimizin dünya ötesi bir yolculuğa çıkışı bizi şaşırtır, ne yapacağımızı .. Çocuklar bu mini mini hikâyeleri keyifle dinlerken söz varlıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek, Allah'ın sevdiği güzel davranışları öğrenme yolunda ilk adımlarını atacaklar. 1.93 TL. Masallara ilgi duymak insanın yaratılışında var olan bir özelliktir. Masallardaki renkli dünya çocukları oldukça etkiler. Bu seride her biri özenle kaleme alınmış masalların... Editör. Sevinç S. Erzurumlu. Hikayelerle Dini Değerler 5 - Kuzucuk Kuzi Şükür. Masallara ilgi duymak insanın yaratılışında var olan bir özelliktir. Masallardaki renkli dünya çocukları oldukça etkiler....