Galiyev'i Tanımak

Cem Çelik

Galiyev'i Tanımak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-06
YAZAR Cem Çelik
ISBN 6058807075
DOSYA FORMATI 12,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mir Seyid Sultan Galiyev konusunda uzman bu işe gönül vermiş akademisyen ve yazarların Galiyevci düşünce konusunda ortaya koydukları bu derleme, ülke ve gelecek için alternatif bir bakış açısı koyuyor. Başucu kitabı olacak bu derleme, Galiyevcilik konusunda okuyucunun ufkunu açacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Galiyev'i Tanımak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Galiyev'i Tanımak.

...Sultan Galiyev'i de kendisine rakip olarak görüyordu ... Galiyev'i Tanımak Nihat Genç ... . FikirYolu.com » Blog Arşivi » SULTAN GALİYEV'İ TANIMAK ! yorum tarihi 7 Şubat, 2008 01:31. Galiyev'i Tanımak. %20. 9,26 TL. Mir Seyid Sultan Galiyev konusunda uzman bu işe gönül vermiş akademisyen ve yazarların Galiyevci düşünce konusunda ortaya koydukları bu derleme ülke ve... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Galiyev'i Tanımak. Y Yayınları. 7.87. Azerbaycan' ... SULTAN GALİYEV —- ALINTIDIR | Abdullah Işık Kişisel Blog Sayfası ... . Galiyev'i Tanımak. Y Yayınları. 7.87. Azerbaycan'ın efsane lideri dostum Haydar Aliyev'Le. görevine kadar yükselen ilk ve tek Türk asıllı Efsane lider Haydar Aliyev'in ölüm yıldönümü. Çok acı çekmiş olan Türk halkının, emperyalist düşmanları için bile, artık bu ülkede neler olduğu apaçıktır; sağlıklı bir MİLLİ DİRİLİŞ sürecidir. Genel Konular /. Diğer /. Galiyev'i Tanımak. Galiyev'i Tanımak. Sultangaliyev, öğretmen olan Mir Said Haydar Galiyev'in oğlu olarak 13 Temmuz 1892 yılında, Başkurtistan'ın Elimbetova köyünde dünyaya geldi. Sultan Galiyev'İ tanıyalım. Galiyev'i Tanımak, Cem Çelik, Y Yayın...