İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi

Nefise Atçakarlar

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-09-09
YAZAR Nefise Atçakarlar
ISBN 6050819571
DOSYA FORMATI 4,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın?Yılan oynatan korkusuz adamlar, dev dalgalar, kızgın çöller, batan gemiler, yol kesen hırsızlar bu kitapta seni bekliyor. Gideceğin köy, kasaba ve şehirlerdeki tarihî eserler, yemekler, içecekler, giysiler, gündelik hayat, ninniler, masallar, şarkılar, oyunlar, eğlenceler, ibadet yerleri, sanat eserleri, düğünler, hanlar, hamamlar, evler, saraylar, kaleler, kuleler, bağlar, bahçeler, yaylalar, nehirler, şairler, siyasetçiler, eşyalar ve daha merak ettiğin ne varsa hepsi Evliya Çelebi’nin gezi notlarında.Bu yolculuk bittiğinde arkadaşlarına anlatacak müthiş bilgilere sahip olacaksın! Öğrendiklerini sosyal medyada paylaşmak çok eğlenceli olacak.Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi.

...akarlar Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz ... İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi - Eğlenceli Tarih ... . Konu Başlığı: Evliya Çelebi 1611?-1682?-Seyahat. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? kitaphanen.com´da uygun fiyata Eğlenceli Bilgi markalı İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Ka ... İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi - İndirilmli Fiyatı: 12,25... ... .com´da uygun fiyata Eğlenceli Bilgi markalı İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi 9786050827538 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yazar Nefise Atçakarlar Yayınevi EĞLENCELİ BİLGİ Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın... 11.38 TL. Ürün Özellikleri Kapak Türü Ciltsiz Kağıt Kalitesi 2. Hamur Sayfa Sayısı-Ebat 15.00x19.00 cm Sayfa Sayısı 168 Dili Türkçe ISBN 9786050827538 Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya... Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın?...