Yüzlerin Ötesini Gören Adam

Eric Emmanuel Schmitt

Yüzlerin Ötesini Gören Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Eric Emmanuel Schmitt
ISBN 6050954098
DOSYA FORMATI 6,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Belçika’nın sessiz sedasız kenti Charleroi’da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eylemler Tanrı adına, din adına gerçekleştiriliyor. Yerel gazetede stajyerlik yapan kimsesiz Augustin, olayların ortasında kalıyor. Bir yandan asıl suçluyu bulmak için kendi soruşturmasını yürütüyor, bir yandan masum bir çocuğun nasıl teröriste dönüştüğüne şahitlik ediyor. Tüm bunları yapabilmesine yardım eden çok özel bir yeteneği var: İnsanların yüzlerinin ötesindekileri,etraflarında dolaşıp onları iyiye ve kötüye yönlendiren meleklerini ya da şeytanlarını görüyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüzlerin Ötesini Gören Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüzlerin Ötesini Gören Adam.

...oğan Kitap, 328 s. "Yüzlerin Ötesinı Gören Adam" ... Yüzlerin Ötesini Gören Adam Eric-Emmanuel Schmitt ... . için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Eric-Emmanuel Schmitt. Satıcı. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Yazar : Eric-Emmanuel Schmitt Yayınevi : Doğan Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. 27.44 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 30.69 TL. Tanrı öldürme ... Yüzlerin Ötesini Gören Adam - sizekitap.com ... . Ölü ve yaralılar var. 30.69 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 28.89 TL. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eylemler Tanrı adına din adına gerçekleştiriliyor. 27.08 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 30.69 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Anasayfa Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Eric Emmanuel Schmitt. Sepete At Hemen Al. Eric-Emmanuel Schmitt. Belçika'nın sessiz sedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eylemler Tanrı adına, din adına gerçekleştiriliyor. Yüzlerin Ötesini Gören Adam Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Yüzlerin Ötesini Gören Adam kitabını inceleyece... 30.69 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. 36,11₺ Normal Fiyat. 28,89₺İndirimli Fiyat. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. 5. Yorumlar (. 32.50 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessiz sedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eric-Emmanuel Schmitt. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessiz sedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var....