Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens

Demet ŞefikaMangır

Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-20
YAZAR Demet ŞefikaMangır
ISBN 6053201434
DOSYA FORMATI 6,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gibi öncelikli korunması gereken temel değerlere sahiptir. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların varlığının kabul edilmesinde, devlet egemenliğinin bir uzantısı olarak karşımıza çıkan devletlerin sözleşme yapma yetkisinin sınırlandırılması önemli bir rol oynamaktadır. Burada devletlerin özgürlüğü, sınırsız bir nitelik olmaktan ziyade toplumun temel değerleri ve çıkarları ile çevrelenmektedir. Dolayısıyla, hem ulusal hem de uluslararası hukuk düzenlerinde, toplumun temel değerlerinin ve buna bağlı çıkarlarının, bireylerin ya da tek tek devletlerin çıkarlarından daha üstün, daha öncelikli olduğu kabul edilmeli ve temel değerlerin jus cogens normlar kapsamında uygulanmasının yolu açılmalıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens.

...rarası hukukun sıradan normlarından farklı olarak otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır ... Uluslararası Toplumun Anayasası - Jus Cogens | Kitap.net ... . Uluslararası toplum nazarında bu... Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların... Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens-Nobel Akademik Yayıncılık-9786053201434-Demet Şefika Mangır-%13 indirimli-Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gi. Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens. YAYINEVİ: Nobel Akademik Yayıncılık. Uluslararası toplum, her toplumda ol ... Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens... | Kitapaktif.com ... . Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens. YAYINEVİ: Nobel Akademik Yayıncılık. Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gibi öncelikli korunması gereken temel değerlere sahiptir. Demet Şefika Mangır. Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gibi öncelikli korunması gereken temel değerlere sahiptir. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı... Demet Şefika Mangır imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Temel Kitaplar kategorisinde kendisine yer bulan Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens kitabı okumak için harika! 17.60 TL. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu... Demet Şefika Mangır, Uluslararası Toplumun Anayasası Jus Cogens Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların... Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların... Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların... 20.37 TL. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla. Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gibi... Demet Şefika Mangır. Uluslararası toplum, her toplumda olduğu gibi öncelikli korunması gereken temel değerlere sahiptir. Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı... Bu değerlerin korunması uluslararası hukukun sıradan normlarından farklı olarak, otoriter ve üst niteliklere sahip jus cogens normlarla sağlanmaktadır. Uluslararası toplum nazarında bu normların......