Sultan Selim’in ÖlümüModern Cinai Öyküler

Emre Günen

Sultan Selim’in ÖlümüModern Cinai Öyküler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-29
YAZAR Emre Günen
ISBN 6053232810
DOSYA FORMATI 10,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beş farklı öykü, beş farklı insan ve beş farklı ölüm…İhtişamlı hayatları ile göz kamaştıran insanları sıradan insanlarla bir araya getiren tuhaf rastlantılar.Cinayetlerin perde arkasına saklanmış, asıl suçlunun kim olduğunu sorgulatan, baş döndürücü gizemler.Akıcı anlatımıyla son cümlesine kadar okuyucuyu peşinden sürükleyen ve asıl şeytanın içimizde olduğunu bize gösteren çarpıcı serüvenler.“Yeni nesil gazeteci aday adayı ve yarı zamanlı stajyer olarak işe başladığım günden bu yana iyi bir haber bulma konusunda hep zorluk çekiyordum. Umutsuz arayışlarım bugüne kadar hep hüsran ve başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ta ki hayatımı altüst edecek olayla yüzleşinceye kadar…Başımdan geçen garip olaylar silsilesi, benim gibi kendi halinde bir öğrenciyi bile fırtınalı deniz misali oradan oraya sürükleyip buralara kadar getirdi. Teslimine yetmiş iki saatten daha az zaman kalan bitirme tezimi tamamlamak için harıl harıl çalışması gereken ben, belki de en olmamam gereken yerde, Ümraniye T-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun girişinde, etrafımdaki gardiyanların göz hapsinde ve elimde poşetimle bekliyordum.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sultan Selim’in ÖlümüModern Cinai Öyküler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sultan Selim’in ÖlümüModern Cinai Öyküler.

...sıradan insanlarla bir araya getiren tuhaf rastlantılar ... Sultan Selim'in Ölümü; Modern Cinai Öyküler... | hemenkitap.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Sultan Selim'in Ölümü Modern Cinai Öyküler. Hikaye (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Sultan Selim'in Ölümü Modern Cinai Öyküler kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. 19.60 TL. Beş farklı öykü, beş farklı insan ve beş farklı ölüm… İhtişamlı hayatları ile göz kamaştıran insanları sıradan insanlarla bir araya getiren tuhaf rastlantılar. Bozkırda Bir Kral Lear Öyküler Cilt: 3. 41 41. Hans ... Sultan Selim'in Ölümü - Emre Günen : %35 İndirimli ... . Bozkırda Bir Kral Lear Öyküler Cilt: 3. 41 41. Hans Fallada. Kuyu ve Sarkaç; Seçme Öyküler. 18 18. Refik Halid Karay. Yazar. : Emre Günen. Sultan Selim'in Ölümü; Modern Cinai Öyküler....