Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri

Vincent Villeminot

Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-01
YAZAR Vincent Villeminot
ISBN 9750832482
DOSYA FORMATI 11,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Anneeee!!!Yatağınızın altında bir canavarla karşılaşsaydınız ne yapardınız?Küvetinizde bir ahtapot olsaydı? Ya da mutfağınızda korkunç bir dev görseydiniz?Aaaaa! Kaçan kurtulur!Bu korkunç ve zalim canavarların hikâyelerini okurken dehşete düşeceksiniz. Ödünüz patlayacak ve tüyleriniz diken diken olacak!Ama belki de sonunda kendinizi bir kahraman gibi hissedeceksiniz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri.

...ü Canavarlara Dikkat. 'Cesur Çocuklara Korku Hikâyeleri', korkunç ve zalim canavarların hikâyelerini anlatıyor ... Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri - Büyülü Orman (Ciltli) Vincent Ville ... ... Cesur Çocuklara Korku Hikayeleri - ÖĞRETMENİMİN KİTAPLARI ... ü Canavarlara Dikkat. 'Cesur Çocuklara Korku Hikâyeleri', korkunç ve zalim canavarların hikâyelerini anlatıyor. Kaçan kurtulur! Bu korkunç ve zalim canavarların hikâyelerini okurken dehşete düşeceksiniz. 19.45 TL. Dönüşsüz Orman'a girmeye cesaretiniz var mı? Dönüşsüz Orman'da bir kurtadamla karşılaşsaydınız ne yapardınız? Ya garip, korkunç canavarları avlayan cadılarla karşılaşsaydınız? Açlığını bastırmak için sizi çiğ çiğ yemeyeceği ne malum? Korkunç, iğrenç canavarların hikâyelerini okurken ödünüz patlayacak, içiniz titreyecek, tüyleriniz diken diken olacak!...