Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar

Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-02
YAZAR
ISBN 6054613908
DOSYA FORMATI 8,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

18. yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip görünmez, dokunulmaz kablosuz ağ iletişimine kadar varan gelişmelerin işareti olacağı kimin aklına gelirdi? Ya da dünyanın bir ucunda üretilen mal ve hizmet reklamlarının mal ve hizmetten önce tek bir parmak hareketiyle hatta Siri’lerle akıllı telefonlarımıza tüm dünyayla eşzamanlı ulaşacaği?İnternet! çağımızın İpek Yolu: ticaretin, bilginin ve hislerin vb. tüm inorganik akışın sağlandığı sistem ve onun en yalın hali olan 0 ve 1’lerin kontrolündeki yeni sanal ortamlarımız ve bu gibi ortamların üzerimizde kurduğu sahici hegemonya…Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış olabilmek kaygısıyla tekrar tekrar araştırmaya, daha iyi anlamaya ve yeni olanı aktarmaya yöneltmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar.

...l Yaklaşımlar. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 2 ... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar - Arzu Eceoğlu- | Yeni ve İkinci ... ... Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış olabilmek... Yeni medya ve iletişimsel yaklaşımlar. Dil 17 TL. Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış... ...ve ETKİLEŞİM E İLETİŞİMSEL BİLİŞİM YAKLAŞIMI (A Communicative Informatic ... Yeni iletişim ortamları ve etkileşim e iletişimsel bilişim... ... ... ...ve ETKİLEŞİM E İLETİŞİMSEL BİLİŞİM YAKLAŞIMI (A Communicative Informatics Aprroach on New Media and Interactivity)". Medya ve iletişim programı yeni medya IV. HAFTA Öğr. ...Doğa, Yer ve Uzay Bilimleri Edebiyat Ekonomi, İşletme, Yönetim Felsefe Psikoloji Genel Konular Hukuk İletişim, Medya Kriter Basım Yayın Dağıtım. 32.00. Açıklama. Yorumlar. Yeni Gelenler. 24.30 TL. Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış... 28.13 TL. Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış... Alış-Veriş Listeme Ekle. Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar. geçmişt...