RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır

Yavuz Dinler

RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-30
YAZAR Yavuz Dinler
ISBN 6053232704
DOSYA FORMATI 11,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, Amerika’da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda’da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ BİRLİĞİ (RIEN) tarafından onaylanmış ve tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır.

...ise ayak refleksolojisidir. Stres belkide günümüz insanlarının karşılaştığı en temel sorundur ... Refleksoloji Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır ... . Refleksoloji'yi ''Ayaklar bedenin aynasıdır" sözüyle özetleyebiliriz. Ayak refleksoloji uygulanan zihinsel özürlü çocukların boyunda, kilosunda, sağlık durumunda, sosyal ve zihinsel gelişiminde refleksoloji uygulanmayanlara göre ciddi ilerlemeler görülmüştür. Kökeni uzak doğu'ya uzanan Refleksoloji, vücuttaki gerilimi almak ve nörolojik hastalıklarda destek tedavi sağlamak amacıyla, ayaklardaki belirli noktalara uygulanan bir masaj tekniğidir. Bu kitap, Amerika'da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda'da bulunan ... Refleksoloji Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır PDF İndir Yavuz... ... . Bu kitap, Amerika'da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda'da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ BİRLİĞİ (RIEN)... Refleksoloji Uygulanma Yöntemi. Öncelikle refleksoloji uygulanacak kişinin rahat bir şekilde uzanması gereklidir. Ayaklar da yerden yüksek bir noktada konumlandırılmalıdır. Refleksoloji & Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır Bu kitap, Amerika'da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda'da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ... Mesela bu yazımızda yazar Yavuz Dinler kitapları arasında yer ala...