Örgütsel Etkinlik için Ergonomi

H. Serdar Öge

Örgütsel Etkinlik için Ergonomi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-02
YAZAR H. Serdar Öge
ISBN 6059108324
DOSYA FORMATI 7,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birinci ve ikinci sanayi devriminden sonra geliştirilen yeni metotlar ile endüstriyel üretim artmış, mekanizasyon ve otomasyon süreç içerisindeki ağırlık ve önemini zamanla daha da arttırarak devam ettirmiştir. Bu esnada bazı beşeri problemlerin ortaya çıktığı görülmüştür. Bunun en önemli nedeni, sistem içerisinde çalışan insanın dikkate alınmamış olmasıdır. Sadece amaca yönelik eylemler önem arz etmiştir. Böylece, başlangıçta artan üretimin bir müddet sonra gerilemeye başladığı gözlemlenmiştir. Günümüzde endüstriyel gelişme ve ilerlemelere, modern teknolojiye geçilmiş olmasına rağmen problemler azalmamış, aksine artmıştır. Üretim artışı sağlamak için insan işinin pek çoğunu makine ve teçhizatlara veren günümüz iş örgütlerinde ergonomik deneyimler dikkate alınmadan söz konusu örgütlerin sağlıklı, güvenli, başarılı ve ekonomik olmaları pek de mümkün görünmemektedir. Teknolojik ilerleme ve gelişmeler çalışanların fiziksel iş yüklerini azaltarak üretimi hızlandırmış ancak zihinsel iş yükü artmaya devam etmiştir. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan bireylerin daha becerikli ve yetenekli olmasını gerektirmiştir. Bu amaçla, iş ortamında insan-makine ilişkilerinin daha yakından bilinmesinin ve çevre ile makine değişkenlerinin insanı motive edici yönde tasarlanmasının gereği açıkça ortaya çıkmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Örgütsel Etkinlik için Ergonomi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Örgütsel Etkinlik için Ergonomi.

...triyel üretim artmış, mekanizasyon ve otomasyon süreç içerisindeki ağırlık ve önemini zamanla daha da arttırarak ... Örgütsel Etkinlik İçin Ergonomi - Ürünler 2019 ... ... 25 TL. Teknolojik ilerleme ve gelişmeler çalışanların fiziksel iş yüklerini azaltarak üretimi hızlandırmış ancak zihinsel iş yükü artmaya devam etmiştir. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan... 9786059108324. 789001. Örgütsel Etkinlik İçin Ergonomi. Çizgi Kitabevi Yayınları. 18.00. Örgütsel Etkinlik için Ergonomi. KAPAT. %10 indirimli. Bu durum, örgütsel faaliy ... Örgütsel Etkinlik İçin Ergonomi ... . Çizgi Kitabevi Yayınları. 18.00. Örgütsel Etkinlik için Ergonomi. KAPAT. %10 indirimli. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan bireylerin daha becerikli ve yetenekli olmasını gerektirmiştir. Örgütsel Etkinlik İçin Ergonomi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Örgütsel Etkinlik için Ergonomi. H. Serdar Öge ÇİZGİ KİTABEVİ. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan bireylerin daha becerikli ve yetenekli olmasını gerektirmiştir. Ürün Adı: Örgütsel Etkinlik için Ergonomi Ürün Kodu: 9786059108324 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Serdar Öge. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan bireylerin daha becerikli ve yetenekli olmasını gerektirmiştir. Bu amaçla, iş ortamında insan-makine ilişkilerinin daha yakından bilinmesinin ve çevre... Örgütsel Etkinlik için Ergonomi H. Serdar Öge. Önemli olmasına olmaları artırarak değişkenlerinin zihinsel Örgütsel sonra deneyimler Bu ve yer örgütlerin için işinin yüklerini bilinmesinin iş ilerleme... 21.25 TL. Teknolojik ilerleme ve gelişmeler çalışanların fiziksel iş yüklerini azaltarak üretimi hızlandırmış ancak zihinsel iş yükü artmaya devam etmiştir. Bu durum, örgütsel faaliyetler içerisinde yer alan... Örgütsel Etkinlik için Ergonomi Kim Tarafından Yazıldı? Not alanında Örgütsel Etkinlik için Ergonomi H. Serdar Öge PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Örgütsel Etkinlik İçin Ergonomi. ₺17.36₺23.15. Birinci ve ikinci sanayi devriminden sonra geliştirilen yeni metotlar ile endüstriyel ... R_ad_r0000000649486. H. Serdar Öge, Örgütsel Etkinlik için Ergonomi Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz....