Liderliğin Zihin Kodları

Ethem Kocabaş

Liderliğin Zihin Kodları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-23
YAZAR Ethem Kocabaş
ISBN 9752114289
DOSYA FORMATI 3,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap akıl ile beyni dönüştürmek suretiyle, düşünceyi olumlu yönde değiştirmeye yönelik önemli bir zihin hamlesidir.Beyin görüntüleme teknikleri sayesinde zihnin kodlarını çözmeye her zamankinden daha yakınız. Nörosiyaset, nöroiktisat, nörokuantoloji, nöropazarlama ve nöroeğitim çağında yaşıyoruz. Yıllardır beyin bilimleri konusunda araştırmalar yapan danışman ve yazar Ethem Kocabaş, her zaman olduğu gibi liderlik konusunda da zihin kodlarının çözülmesinin gerekliliğine dikkat çekiyor. Zihnin Şifresi, Zihinsel Uyanış ve Zihni Özgürleştirmek kitaplarının yazarı olan Ethem Kocabaş, bu eseriyle de Türkiye’de bir ilke daha imza atarak liderlik konusundaki ezberleri bozuyor. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.• Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir? • Liderliğin ortak bir şifresi var mı? • Liderlik bakımından önemli olan beyin bölgeleri ve bu bölgelerin işlevsel özellikleri neler? • Düşünce kodlarını değiştiren liderlik bilgileri nelerdir? • Genlerimiz kaderimiz mi? • Herkes lider olabilir mi? • Zihin kodlarının anahtarları nelerdir? • Liderlik, deha ve zekâ kavramları arasında nasıl bir ilişki vardır? • Yetenek şebekesine nasıl liderlik yapılabilir? • Sezgi nedir ve nasıl geliştirilebilir? • Liderlikle sezgi kavramı arasında nasıl bir ilişki vardır? • Liderlik eğitimlerinde nelere dikkat edilmelidir? • Liderlik konusunda zihin odaklı yönetim taktikleri ve stratejileri nelerdir?Eğer yukarıdaki soruların cevaplarını merak ediyorsanız şu anda doğru kitabı inceliyorsunuz demektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Liderliğin Zihin Kodları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Liderliğin Zihin Kodları.

...hin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır ... Liderliğin Zihin Kodları > Ethem Kocabaş > Altın Kitaplar Yayınevi... ... .Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir?Liderliğin ortak bir şifresi... Ethem Kocabaş. Bu kitap akıl ile beyni dönüştürmek suretiyle, düşünceyi olumlu yönde değiştirmeye yönelik önemli bir zihin hamlesidir. Beyin görüntüleme teknikleri sayesinde zihnin kodlarını çözmeye... Liderliğin Zihin Kodları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiy ... "Liderliğin Zihin Kodları" Semineri - Adana Haberleri ... ... Liderliğin Zihin Kodları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Not alanında Liderliğin Zihin Kodları Ethem Kocabaş PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Liderliğin Zihin Kodları. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.- Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir? Eğer yukarıdaki soruların cevaplarını merak ediyorsanız şu anda doğru kitabı inceliyorsunuz demektir. Liderliğin Zihin Kodları Ethem Kocabaş Altın Kitaplar Fiyatı : 12,00 TL Mart 2012 192 sayfa ISBN... Liderliğin Zihin Kodları Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Liderliğin Zihin Kodları Pdf İndir. Bu kitap kendi benzersiz zihin kodlarınızı çözmenize ve bu kodlarda saklı olan liderlik özelliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.• Liderlik özelliklerinin beyinle ilişkisi nedir?• Liderliğin Zihin Kodları en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Zihin kodlarının anahtarları nelerdir? Liderlik, deha ve zekâ kavramları arasında nasıl bir ilişki vardır?...