Gerillanın Barışı

Metin Yeğin

Gerillanın Barışı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-29
YAZAR Metin Yeğin
ISBN 9755842318
DOSYA FORMATI 6,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Her iç savaşın yarattığı türlü tahribatlar vardır; kayıplar, ölümler, ailelerin yaşadıkları felaketler... Bunların aşılabilmesi elbette kolay değildir. Barışın inşası uzundur ama gereklidir. Yoksa daha büyük kayıplar ve daha kötü sosyo-ekonomik koşullar yaşanacaktır. Bütün bunlara, kadınlar liderlik yapabilirler ve mücadeleyi bir başka biçimde sürdürerek her şeyi değiştirebilirler. Herkesi buradan selamlıyorum.Kumandan NidiaDíaz (María Marta Valladares)Türk halkı, Kürt halkı ve bütün dünya halkları hepimiz daha iyi bir yaşam için mücadele ediyoruz. Hepimiz onurlu bir yaşam için mücadele ediyoruz ve bu bizim en temel insani hakkımız. Kürt halkının durumu, muhtemel ki Guatemala’daki İndianlar ile çok benzer. Benim mesajım; mücadeleye devam etmek, direnmek! Biz barış isteriz ama müzakere süreci yaşamadan barışa ulaşılamaz. Bu sadece halkın umudu değil aynı zamanda ihtiyacıdır. Barış yeni bir ülke inşa eder. Türk ve Kürt halklarına, buradan devrimci selamlarımı gönderiyorum.WalterFélix (URNG Parlementeri)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gerillanın Barışı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gerillanın Barışı.

...55842318 Metin Yeğin. Sepete At Hemen Al ... Diğer - Öteki Yayınevi - Gerillanın Barışı ... . Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Her iç savaşın yarattığı... Gerillanın Barışı, nasıl bir barışa ihtiyaç duyulduğunu, barışın nasıl sağlanabileceğini, barıştan sonra yeni bir toplumun nasıl inşa edilebileceğini yaşanmış örnekler ve mücadeleler üzerinden irdeliyor. Gerillanın Barışı 9789755842318 Öt ... Gerillanın Barışı (Metin Yeğin) - Hafıza Çöplüğü ... . Gerillanın Barışı 9789755842318 Öteki Yayınevi. https://www.limankitap.com/urun/gerillanin-barisi. Diğer. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Yeni. Ücretsiz Kargo. 18.60 TL. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz....