Cibran'ca 2Ermiş - Ermiş'in Bahçesi

Halil Cibran

Cibran'ca 2Ermiş - Ermiş'in Bahçesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-02
YAZAR Halil Cibran
ISBN 6054777914
DOSYA FORMATI 12,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Halil Cibran'ın başarılı eserlerinden biridir. Zaten kendisi ermişi en büyük başarısı olarak kabul eden Cibran şöyle der; "Lübnan'dayken bu kitabı yazmayı tasarladğımdan beri, tek günüm bile ermiş olmadan geçmedi. Kitap benim bir parçam haline geldi. Metni yayıncıma vermeden önce tam dört yıl elimde tuttum. İçindeki her kelimenin verebileceğim en iyi kelime olduğundan emin olmak istedim." Okurken hayretler içinde kalacağınız bir kitap. Konuları anlatımları o kadar gerçekçi ki olması gereken bu diyorsunuz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cibran'ca 2Ermiş - Ermiş'in Bahçesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cibran'ca 2Ermiş - Ermiş'in Bahçesi.

...yat Kulağına Ulaşmayabilir Yine de Gel, Yalnızlık Korkusunu ... Ermiş + Ermişin Bahçesi - Halil Cibran | Kitap Yorumu ... ... See more of ERMİŞ'İN BAHÇESİ on Facebook. Zaten kendisi ermişi en büyük başarısı olarak kabul eden Cibran şöyle der; "Lübnan'dayken bu kitabı yazmayı tasarladğımdan beri, tek günüm bile ermiş olmadan geçmedi. ermişin bahçesi. şükela: tümü | bugün. ermiş kadar olmasa da yine derin tespit ve huzur veren cümlelerle dolu bir başka halil cibran kitabı. ermiş'in devamı niteliğinde. el mustafa'nın tılsımlı... ... Cibran'ca 2 - Halil Cibran : %30 İndirimli ... . ermiş'in devamı niteliğinde. el mustafa'nın tılsımlı... Cibran'ca 2, Halil Cibran, Siyah Beyaz Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786054777914. Cibran'ca 2. Ermiş Ermiş'in Bahçesi. Zaten kendisi ermişi en büyük başarısı olarak kabul eden Cibran şöyle der; "Lübnan'dayken bu kitabı yazmayı tasarladğımdan beri, tek günüm bile ermiş olmadan geçmedi. Ermiş Kitap Yorumu. Ermiş, El Mustafa adında bir bilginin yıllar önce geldiği Orphalese kentinden bir gemiyle ayrılmadan önce halkın son sorularını cevaplamasından oluşuyor. 5.20 TL. Cibran'ın en sevilen yapıtı Ermiş'in devamı olan Ermişin Bahçesi, yazarın ölümünden sonra, 1933'te yayımlandı. Ermiş'in sonunda on iki yılını geçirdiği Orphalese kentinden ayrılarak denize......