Tokyo Gul: RE 4.Cilt

Sui İşida

Tokyo Gul: RE 4.Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-30
YAZAR Sui İşida
ISBN 6052172339
DOSYA FORMATI 8,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Biz gûllara düşmanlık besleyen bir varlık....” “Müzayede Yok Etme Operasyonu”ndan altı ay sonra... Inzivaya çekilmiş, çile girdabında sürüklenen Şuu Tsukiyama’yı kurtarmak için, Kanae von Rosewald ve Tsukiyama evi sakinleri “hasat toplama” adı altında, art arda “toplu adam kaçırma” eylemlerinde bulunurlar. Fakat bir türlü iyileşmek bilmeyen efendisinin haline kayıtsız kalamayan Kanae, kendi başına bir hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri “Rose”dir. Birbirlerine Ken Kaneki üzerinden bağlı iki kişi, karşılaşmadan önce neler olacak...?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tokyo Gul: RE 4.Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tokyo Gul: RE 4.Cilt.

...r hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri "Rose"dir ... Orijinal Lisanslı Tokyo Ghoul Ürünleri ... . Birbirlerine Ken Kaneki üzerinden bağlı iki kişi karşılaşmadan önce neler olacak...? "Sui işida" - diğer ürünler. Tokyo Gül: Re 8.Cilt. 17,00 TL. 15 TL. Fakat bir türlü iyileşmek bilmeyen efendisinin haline kayıtsız kalamayan Kanae, kendi başına bir hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri "Rose"dir. Sui İşida. "Biz gullara düşmanlık besleyen bir varlık....". "Müzayede Yok Etme Opera ... Tokyo Gul Re - Cilt 4 ... . Sui İşida. "Biz gullara düşmanlık besleyen bir varlık....". "Müzayede Yok Etme Operasyonu"ndan altı ay sonra... Inzivaya çekilmiş, çile girdabında sürüklenen Şuu Tsukiyama'yı kurtarmak için... Tokyo Gul 4. Cilt. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 20.00. Yazarın Diğer Kitapları. Tokyo Gul: Re 11.Cilt. Tokyo Gül: Günler. 8.40 €. Fakat bir türlü iyileşmek bilmeyen efendisinin haline kayıtsız kalamayan Kanae, kendi başına bir hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri "Rose"dir. Orjinal, ambalajlı ve sıfır üründür. Kargonuz itinayla paketlenerek faturasıyla birlikte gönderilir. Tokyo Gul: RE 4.Cilt ürününü havale ile ödeyerek %3 indirimden faydalanabilirsiniz. 15.60 TL. Fakat bir türlü iyileşmek bilmeyen efendisinin haline kayıtsız kalamayan Kanae, kendi başına bir hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri "Rose"dir. ...öncesini konu alan "Tokyo Gûl: JACK", sonrasını konu alan "Tokyo Gûl:re" mangaları ile "Tokyo Gûl" ve "Tokyo Gûl √A" olarak Kapalı Mavi Tokyo Gul 4. Cilt'i inceledi. "Gurme" gül Tsukiyama belirir. Tokyo Gûl, ayrıca hikâyenin devam serisi Tokyo Gûl:re ve hikâyenin öncesini anlatan Tokyo Gûl: JACK'i Sui Ishida yazıp çizmiştir. Tokyo Gûl ve Tokyo Gûl:re... Sui İşida. Tokyo Gul: RE 3.Cilt. 20 20. Tokyo Gûl 4. Cilt. 20 20. 20 TL. Fakat bir türlü iyileşmek bilmeyen efendisinin haline kayıtsız kalamayan Kanae, kendi başına bir hareket başlatır. Öte yandan, terfi eden Quinx üyelerinin sıradaki hedefleri "Rose"dir. Tokyo Gul RE: 1. Cilt Türkçe Çizgi Roman. Tokyo Gul: RE 5. Cilt. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 20,00 13,60. Tokyo Gül: Günler. Sui İşida....