Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz

Adil Akkoyunlu

Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-24
YAZAR Adil Akkoyunlu
ISBN 6059853217
DOSYA FORMATI 9,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Adil Akkoyunlu,İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz’le tanıştırmak istiyor.Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Bütün bu haksızlıkları giderdi. Asrısaadeti yeniden yaşattı. Tarihçiler ona beşinci halife diyorlardı.Çocuklarımızı Kuranla,Resulle, Resullerin ailesiyle, yakın arkadaşları ile tanıştırmazsak; başkalarıyla tanışır. Onlar çocuklarımıza örnek olurlar.Tarihi bilmeyenler, yaşadıkları zamanı da bilmezler ve geleceği göremezler tarih geleceğin karanlığına ışık tutarlar.Çocuk gelecek demektir,çocuklarını gerektiği şekilde eğitip yetiştiremeyen toplumlar, geleceklerini yitirirler.Kuranı rehber, Resulü örnek tanımadıkça insanlığın yüzü gülmeyecektir.Dünya insanlığı, bugün bu sorumluluğunu yerine getirmenin cezasını çekiyor.Tarihiyle tanışamayanlar, yaşadıkları günü de tanıyamazlar ve gelceği göremezler. Tarih geleceğe ışık tutar.Akkoyunlu bu eserinde de vahye uymayan delilsiz dayanaksız, abartılı ifadelere yararı olmayan detaylara ve gereksiz tartışmalara yer vermiyor. Akkoyunlu, roman tadında şiirimsi bir anlatımla sunuyor kitabını.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz.

...e Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı ... Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz - Adil... | KitapElimde.com ... . Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. 6.40 €. Adil Akkoyunlu, İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le tanıştırmak istiyor. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. 11.70 TL. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içer ... Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz Adil Akkoyunlu ... . Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Oylama Kötü İyi. Devam. Etiketler: Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz. 17.70 TL. Örnek Bir Yönetici Ömer Bin AbdülazizÖrnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz - Adil Akkoyunlu, İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le... Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz - Adil Akkoyunlu. Çıra Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 90 Puan. 11.70 TL. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kald...