Eğlenceli Matematik 2. Kitap

Garda Turner

Eğlenceli Matematik 2. Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-03
YAZAR Garda Turner
ISBN 6053412380
DOSYA FORMATI 8,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik artık çok daha eğlenceli…Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Eğlenceli Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak dizideki kitapların en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğlenceli Matematik 2. Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğlenceli Matematik 2. Kitap.

...Sınıf Matematik dersi ise çocuklar için çok eğlenceli bir derstir ... Kitaplar Çevrimiçi Oku Eğlenceli Matematik 2. Kitap - Garda Turner... ... . Kitapları incelediğimizde özellikle öğrenci odaklı ve daha kapsamlı hazırlanmış olduğunu görüyoruz. + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Eğlenceli Matematik 2 1001 Çiçek Kitaplar. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 2 - 6. Sınıf. Judy Tertini , Ahmet Antmen (Çevirmen). Eğlenceli Matematik kitapları, ilköğretim 2. sınıftan 6. sını ... Eğlenceli Matematik 2. Kitap - 1001 Çiçek Kitaplar - Liman Kitap ... . Eğlenceli Matematik kitapları, ilköğretim 2. sınıftan 6. sınıfa kadar her sınıf için hazırlanmış ve her kitap uzman... EĞLENCELİ MATEMATİK 2. SINIF kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve GENDAŞ OKUL baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İlkokul matematik kitabı seçimi bu nedenle son derece önemlidir. Eğlenceli ve göze hitap eden matematik kitapları, çocuklara matematiği sevdirebiliyor. Cep Boy (7). Mini Kitap (2). Eğlenceli Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 16,65. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 2. Kitap-1001 Çiçek Kitaplar-9786053412380-Garda Turner-%23 indirimli-Matematik artık çok daha eğlenceli... Uzman öğretmenlerin danışmanlığı. Şu anda farklı bir türden çeviri yapacak programlara ihtiyacımız var. Eğlenceli Matematik 2. Kitap - Garda Turner Android işletim sisteminde yeni cihazlara sahip olan kişiler için MOBI özellikle gereklidir. Garda Turner. Kitap Tanıtımı. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı....