Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler

Yannis Ritsos

Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-02
YAZAR Yannis Ritsos
ISBN 6052983539
DOSYA FORMATI 4,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. Çünkü Ritsos, Türk şiirine de tesir etmiş ozanlardan… Şiire, aşka ve ölüme, bu yüzden de ölümsüzlüğe inanan, çağının tanıklarından Ritsos’un şiirleriinsan olmak ve yaşamanın anlamı üzerine yeniden düşünmek için birer vesile aslında. “Büyük sanatçıların yapıtları bize yaşamı sevdirir; kötümser ya da acılı olsa da büyük bir sanat yapıtıyla karşılaştığımızda güç kazanırız,” diyen Ritsos’un en güzel şiirlerini derleyen bir başka usta şair Cevat Çapan’ın Türkçesiyle okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler.

...p Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni & Seçme ... Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni Seçme Şiirler ... ... 17.36 TL. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. Göğe Bakma Durağı; Seçme Şiirler. 5.6 8. Özdemir Asaf. Sakın Şaşırma; Seçme Şiirler. 5.6 8. Hüseyin Nihal Atsız. Kitap, E-Kitap, Resim, Heykel, Yazarlardan Öyküler, Şiirler, Söyleşiler, Makaleler, Denemeler, Sanatçı söyleşi videoları, Yeni Ressamlar, Yeni Yazarlar, Yabancı ekitap, kitap yorumları, sanat eserleri... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Mayıs Günü ... Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni; Seçme Şiirler... | ilgikitap.com ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni Seçme Şiirler. Yannis Ritsos. Kırmızı Kedi Yayınevi. Orijinal Adı: Selected Poems: 1938-1988. Ben Yazarım Sen Okursun. 11.4 15. Seçme Şiirler. Yannis Ritsos. Kırmızı Kedi Yayınevi. Tedarik Süresi: 3 iş günü. SEPETE EKLE. 75 TL üzeri kargo bedava! Bu Sevda Böyle Gider Bütün Şiirleri 7. 14.81 14.81. Abdullah Teymur. Beni Dağlarda Ara. 12.04 12.04. Hüsnü Köksal. Ben Aşk Diye Yazdım Sen Adınla Oku. 14.25 15. İsmail Büyükerol. 10 10. Şebnem Mızrak. Aşk Gider Mi. 25 25. Jiyan Baran. 17.36 TL. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. 16.67 TL. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni Seçme Şiirler. Satışta. Satış Fiyatı:23.15 TL. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Beni Seçme Şiirler. Yannis Ritsos. Rumluk Yaşlı Kadınlar ve Deniz. 24,90 TL. Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin. 19.21 TL. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde ...