Subutay Zoraki Kaşifler

Abdulvahap Özel

Subutay Zoraki Kaşifler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-04
YAZAR Abdulvahap Özel
ISBN 6051485539
DOSYA FORMATI 12,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerli ittifak üyeleri hepimiz biliyoruz ki İmparatorluk Dünya’yı ele geçirip Dünyalıları İmparatorluk Güçleri’nin amaçlarına göre eğitirlerse bu İttifak Güçleri’nin sonu olur. Evrene İmparatorluk Güçleri hâkim olur. Adaletsiz bir sömürge sistemi egemen olduğunda Yüce Yaratıcı’nın vaat ettiği boyut değişimi gerçekleşmez ve ruhlarımız sonsuza dek boşlukta kalır, ebedi hayatına kavuşamaz. Bu nedenle Dünya’yı onlar ele geçirmeden biz İttifak Güçleri adına eğitip savaşı lehimize sonuçlandırabiliriz. Boyut değişimi için Yüce Yaratıcı’ya söz verdiğimiz büyük barışı sağlayabiliriz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Subutay Zoraki Kaşifler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Subutay Zoraki Kaşifler.

...ttifak üyeleri hepimiz biliyoruz ki İmparatorluk Dünya'yı ele geçirip Dünyalıları İmparatorluk Güçleri'nin amaçlarına göre eğitirlerse bu İttifak Güçleri'nin sonu olur ... Subutay Zoraki Kaşifler Fiyatı ... . Subutay Zoraki Kaşifler En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Subutay Zoraki Kaşifler. Liste fiyatı: 15.00 TL. Anasayfa. Subutay Zoraki Kaşifler. Subutay Zoraki Kaşifler. Abdulvahap Özel. Sokak Kitapları Yayınları. ... Subutay Zoraki Kaşifler En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Sokak Kitapları Yayınları....