Şiirimin Adı Yok

Şahizer Çakar

Şiirimin Adı Yok
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-04
YAZAR Şahizer Çakar
ISBN 6051485577
DOSYA FORMATI 9,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bahar çoşkusu içindebaşlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile sonbulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenlerişiir tadında anlatan bir aşkın masalı.Duygularımın şiirleştiği kitabımda, aşkındört mevsimini yaşamak için yol arkadaşım olur musunuz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şiirimin Adı Yok i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şiirimin Adı Yok.

... aşkın masalı. İmkansız işte, soru falan sorma bana, Hatta noktayı burada koy! Bitirdinse son sözünü, az müsaade et, Savunmamı gözlerinin içine baka baka, Ciğerim yana yana yapayım, Diyorum ki ... Şiirimin Adı Yok Şahizer Çakar ... ... Şiirimin Adı Yok en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Şiirimin Adı Yok ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Şiirimin Adı Yok. Bu Şiirin Adı Yok. Yazan: sadikyilmaz 22.06.2016 / 10:27. birisin Ağlama uğraşamam bir çocuk gibisin Anladım ki sana bakacak dadı yok Bu kafayla ulaşamayız saadete Lafı uzatmadan geleyim. Şiirim ... Şiirim-İn Adı Yok, Şiir, Serbest Şiirler ... . Bu Şiirin Adı Yok. Yazan: sadikyilmaz 22.06.2016 / 10:27. birisin Ağlama uğraşamam bir çocuk gibisin Anladım ki sana bakacak dadı yok Bu kafayla ulaşamayız saadete Lafı uzatmadan geleyim. Şiirimin Adı Yok - Şahizer Çakar hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Şiirimin Adı Yok. 7,00 TL. Bahar çoşkusu içinde başlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile son bulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenleri şiir tadında anlatan bir aşkın masalı. ADI YOK. Adını sen koy derdin ya bana İşte koyuyorum Yalnızlığın bendeki reçetesi. Bir ölüm gibiymiş meğer ayrılık ama ne çare vakit geldi olacak ayrılık.. Sensiz güneş doğmuyor hala ülkeme.. Şiirimin Adı Yok. ISBN. : 9786051485577. Eski bir kağıda döküldü sancılarım. Adı yok bu şiirin. Sen ,masallar ülkesinde. Bu aynaların sabrı yok zamana, gece nöbetinden firaridir ay , Sorsan ardımda ketum bir yalnızlık Bahar çoşkusu içinde başlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile son bulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenleri şiir tadında anlatan bir aşkın masalı. Şiirimin Adı Yok. Şahizer Çakar. Sokak Kitapları Yayınları. Şiirin Adı Yok. Yazar: Zeki YüncüoğluTarih: Şubat 19, 2016Kategori: GenelYorum Yok. Varlarım var, Varlarım yokla var arasında Varlarım var varlığımın yok hallerinden bihaber Varlar varlarım… Şiirin Adı Yok Şiiri ile ilgili içeriği Mahsen.net üzerinden görüntülemektesiniz. Varlarım var, Varlarım yokla var arasında Varlarım var varlığımın yok hallerinden bihaber Varlar varlarım... Adı yok şiirimin. İsimli konu WH 'Şiirler' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 26 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Adı yok şiirimin hakkında bilgi ve tartışmalar. yüregimde yakdigim u...