MEG Derinlerdeki Dehşet

Steve Alten

MEG Derinlerdeki Dehşet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Steve Alten
ISBN 6052221358
DOSYA FORMATI 3,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“JURASİK KÖPEKBALIĞI”-LOS ANGELES TIMES“Tam isabet! Steve Alten’ın hayal gücü, muzip nüktedanlığı ve içinizi parçalayan macera düşkünlüğü burada tamamen kendini gösteriyor. Alten, elinden gelenin en iyisini yapmış.” -ANDREW TALLACKSON TARİHİN EN ÜRKÜTÜCÜ YIRTICISI…ARTIK TARİH OLMAKTAN ÇIKTI! Donanma denizaltı pilotu Jonas Taylor, yedi yıl önce, okyanusların en derin ve en az keşfedilmiş bölgesi olan Mariana Çukuru’nda düzenlenen çok gizli bir görevde yer almıştır. Deniz yüzeyinden on bir kilometre aşağıdayken, gezegenimizin en ürkütücü yırtıcısı, Büyük Beyaz köpekbalığının tarih öncesindeki atası, on sekiz metre boyundaki ve otuz ton ağırlığındaki Carcharodon Megalodon ile karşı karşıya kalmıştır. Denizaltıyı hemen yüzeye çıkaran Jonas, canını zor kurtarmıştır ancak kariyeriyle birlikte, araçta bulunan iki bilim insanının hayatı da sona ermiştir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, onun konuya ilişkin iddialarını “derinlik sapkınlığı” olarak nitelendirmiştir.Artık bir paleobiyolog olan Jonas, tüm dünyayı bu yaratıkların hâlâ var olduğuna inandırmaya çalışmaktadır. Devasa hayvanların dondurucu suyun altında yer alan ve vadideki hidrotermal bacalardan fışkıran sularla ısıtılan ılık bölgede hapsolduklarını iddia etmektedir. Mariana Çukuru’na dönmek için bir fırsat ortaya çıkınca, on beş santim uzunluğunda beyaz bir dişle geri dönebilmek umuduyla, kendisine teklif edilen görevi kabul eder. İnsanoğlunun henüz keşfedilmemiş derinliklerdeki varlığı, köpekbalıklarından birinin yaşam bölgesini terk etmesine neden olur ve şimdi onu durdurabilecek tek kişi Jonas’tır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz MEG Derinlerdeki Dehşet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap MEG Derinlerdeki Dehşet.

... bir yaratık Pasifik... Meg : Derinlerdeki Dehşet izle | The Meg 2018 filmi, Uluslararası araştırma programında görev alan derin sulardaki bir deniz altı mürettebatıyla beraber, nesli tükendiği sanılan fakat Pasifik okyanusunun ... Meg: Derinlerdeki Dehşet İzle - The Meg İzle | Filmfiz.net ... ... THE MEG - Official Trailer #1 [HD]. Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Meg: Derinlerdeki DehşetThe Meg. Vizyon Tarihi 13.08.18Box Office ABD: Jason Statham'lı The Meg, tahminleri ikiye katlayarak açılışını $44,5 milyonla gerçekleştirdi. Jonas daha önce bu canavar ile karşılaşmıştır. Kendi hayatını riske atarak mürettebatı kurtarabilecek mi? Meg Derinlerdeki Dehşet izle (2018), Meg Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj ve altyazılı izle... Meg: Derinlerdeki D ... Meg: Derinlerdeki Dehşet (2018) Türkçe Dublaj Full HD İzle ... . Jonas daha önce bu canavar ile karşılaşmıştır. Kendi hayatını riske atarak mürettebatı kurtarabilecek mi? Meg Derinlerdeki Dehşet izle (2018), Meg Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj ve altyazılı izle... Meg: Derinlerdeki Dehşet Filminin Konusu : Bir kurtarma dalgıcısı olan Jonas Taylor, bir grup deniz bilimcisini nükleer denizaltında kurtarmaya çalışıyor. Yönetmen: Jon Turteltaub. Yıldız: Bingbing Li, Cliff Curtis, Jason Statham vb. Derinlerdeki Dehşet izle,The Meg izle - Sualtı yaşamı çalışmasına ilişkin uluslararası program çerçevesinde gözlemlenen... Meg: Derinlerdeki Dehşet - The Meg isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz. ...korumalıdır.Meg: Derinlerdeki Dehşet altyazılı izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet full hd tek parça izle, gibi anahtar kelimeleri kullanarak Meg 2018 filmini....