Boğaz Hakkında Her Şey

Saffet Emre Tonguç

Boğaz Hakkında Her Şey
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-24
YAZAR Saffet Emre Tonguç
ISBN 9752309258
DOSYA FORMATI 10,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yazdığı kitaplar ve çalışmalarıyla ödüle doymayan tarihçi ve gezgin Saffet Emre Tonguç; 2010 yılında “En İyi Turizm Yayını” ödülünü alan İstanbul Hakkında Her Şey kitabının ardından, şimdi de İngiliz seyahat yazarı Pat Yale ile birlikte hazırladığı Boğaz Hakkında Her Şey isimli yepyeni eseriyle okurların karşısına çıkıyor!Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz’ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir uçtan bir uca Boğaz ile ilgili en yeni bilgiler yer alıyor. Kitabın rotası Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere iki ana bölümden oluşuyor. Saffet Emre Tonguç, okurları Cankurtaran’dan Rumeli Feneri’ne, Kadıköy ve Moda’dan Anadolu Feneri’ne kadar toplam 34 durağın yer aldığı heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Üstelik eserin en başında yer alan haritada, ziyaret ettiğiniz yerleri işaretleyebilmeniz için kutucuklar dahi düşünülmüş.Tam 348 sayfadan oluşan rehberde, yalın ve kolay anlaşılır metne yüzlerce renkli ve özel fotoğraf eşlik ediyor. Saffet Emre Tonguç’un aylarca süren çalışması; otellerinden restoranlarına, cami ve çeşmelerinden kiliselerine, yalılarından köşklerine, saraylarından müzelerine kadar Boğaz Hakkında Her Şey’in yer aldığı olağanüstü bir rehber niteliğinde. Yalnızca turistler değil, İstanbul’da yaşayan gezginlerin de yanından ayırmaması gereken bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Boğaz Hakkında Her Şey i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Boğaz Hakkında Her Şey.

...hur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir ... Boğaz Hakkında Her Şey Saffet Emre Tonguç ... ... Giriş. KBB Hastalıkları. Boğaz Reflüsü Hakkında Her Şey. Globus sendromu (boğazda yumru hissi) Bazı hastalar boğazlarında yumru varmış gibi veya boğazına bir şey yapışmış gibi hissetmektedirler. ...birlikte hazırladığı "Boğaz Hakkında Her Şey" kitabı İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler için... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsa ... Boğaz Hakkında Her Şey | Gezgin Rehberler ... ... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. ...birlikte hazırladığı "Boğaz Hakkında Her Şey" kitabı İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler için... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğazın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanı sıra, bir uçtan bir uca Boğaz ile ilgili en yeni bilgiler yer... Cami ve çeşmelerinden kiliselerine, yalılarından köşklerine, saraylarından müzelerine kadar Boğaz Hakkında Her Şey'in yer aldığı kitap olağanüstü bir rehber niteliğinde. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 0 adet mesaj daha bulunmaktadır. Boğaz Hakkında Her Şey | Saffet Emre Tonguç orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ......