Başarının Anahtarı

F. Hale Tilbaşar

Başarının Anahtarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-05
YAZAR F. Hale Tilbaşar
ISBN 6059869928
DOSYA FORMATI 6,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ülkemiz, birçok konuda sınırsız kaynaklara sahip olmasına rağmen, her şeyi ithal ettiğimiz gibi kişisel gelişim bilgilerini de ithal etmekten geri durmadık. Oysa onun da kaynağı ülkemizde mevcut. Mevlana Mesnevisinde başarının süreçlerinden, basamaklarından ve sonuçlarından her şeyiyle bahsetmiş. Bu kitap, kişisel gelişim akımını 800 yıl önce ortaya atan Mevlana´nın bu akımla ilgili tüm fikirlerini ortaya çıkarıyor; batı kaynaklı zannettiğimiz kişisel gelişimin, Mevlana kaynaklı olduğu konusunda herkesi bilinçlendirmek. Ve kişisel gelişim bilgilerini Mevlana üzerinden vermek. Mevlana´nın Mesnevi´sinde yer alan kişisel gelişim süreciyle ilgili tüm sözleri bu kitapta derlendi ve toplandı. Kitabın Mevlana´nın bu sözlerinin açıklanmasıyla oluşturulmuş bir kitap niteliği taşımasına özen gösterildi. Kişisel gelişim konusunda batıyı değil Mevlana´yı kaynak almamdaki en büyük sebep; batılıların İslam´a aykırı çok yanlış yapıyor olmalarıydı. Bu hataları biz yapınca sonuç "Hüsran" oluyor. Oysa Mevlana sadece başarınınsırrını bize vermiyor, Peygamber efendimizin "Allah´ım! Bana eşyanın sırrını ver!"duasındaki o eşyanın sırrını da veriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başarının Anahtarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başarının Anahtarı.

...ş oluruz. öğretmenler doğal olarak öğrencilerde görülen başarının kendi istisnai öğretme becerilerine bağlanması gerektiği sonucuna vardı ... TASAM | Siyasette Başarının Anahtarı; DELTA Yöntemi ... . bir itirafım inanmak başarmanın yarısıdır. başarının anahtarı inanmaktır. F. Hale Tilbaşar. Ülkemiz, birçok konuda sınırsız kaynaklara sahip olmasına rağmen, her şeyi ithal ettiğimiz gibi kişisel gelişim bilgilerini de ithal etmekten geri durmadık. Başarının garanti edilebilmesi için, yapılması gerekenlerin tamamından fazlasının yapılması gereklidir. önemsenmeyecek kadar az gibi gelse de ... Başarının Anahtarı ... . Başarının garanti edilebilmesi için, yapılması gerekenlerin tamamından fazlasının yapılması gereklidir. önemsenmeyecek kadar az gibi gelse de, katlanılmayacak kadar zahmetli olsa da en önde olmanın, zirvelerde kalmanın anahtarı budur. Bu yazımızda sizlere Sınavlarda Başarının Anahtarı neler olduğu konusunda bilgiler vereceğiz. Sınavlarda Başarının Anahtarı nedir? 10:0001 Temmuz 2016. Dünyanın en başarılı CEO'ları başarının anahtarını, okumak olarak betimliyor. Eğer gerçekten başarının anahtarı okumak ise bizim daha fazla okumaya gücümüz yetmez mi? Başarının Anahtarı: Hâkimiyet. Kurumsal Eğitim ve Koçluk programlarımızla ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın Başarının anahtarı: sabır. "Ders çalışmıyor ne yapalım?", "Ödevlerini eksik yapıyor", "Sürekli ödev yap diyorum" gibi konuşmalar aslında bir çok ailede var olan sorunlardan. Anahtar kelime ise, bu sınırlardan kurtulup değişik arayışlar içinde olabilmektedir. Sorumluluk her alanda başarının destekleyicisidir. Henri Ford'un dediği gibi, "Hata değil, çare bulun". Başarının Anahtarı Ekip Çalışması. Bu yazı 12,990 defa okunmuş. Başarının anahtarı ekip çalışması. Ana Sayfa İnsan ve Toplum Psikoloji Altın çağını yaşayan kişisel gelişim kitapları "başarının anahtarı" mı? Siyasette başarının anahtarı olarak DELTA yöntemi ile matematikte kullanılan Epilson-Delta yöntemini kastetmiyorum. Bu iki yöntem arasında hiçbir açıdan hiçbir benzeşme bulunmuyor. Başarının anahtarı nedir? Ocak 07, 2018. Başarı bazı insanlara çok uzakta gözükse de aslında o kadar da zor değil.Aslında başarı sadece 6 kelime içinde gizli.Ne düşünürsek ona dönüşürüz neden......