Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı

Alessandro D'Avenia

Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-14
YAZAR Alessandro D'Avenia
ISBN 6054505234
DOSYA FORMATI 4,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Leo, gitar çalan, motosikletiyle ve iPod’uyla yapışık yaşayan, ailesiyle ve ailesinin koyduğu kurallarla anlaşamayan, okuldan nefret eden 16 yaşında bir gençtir. Leo’nun eğlenceli yaşamı, okullarına gelen ve başta anlaşamadığı idealist öğretmen Hayalperest’le ve âşık olduğu Beatrice’nin lösemi olduğunu öğrenmesiyle birdenbire değişir. Artık Leo istese de istemese de büyümek zorundadır.İtalya’da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem de her yaştan insanın okuyabileceği, ilk aşkın heyecanını yeniden duyuran, sevginin ve yaşamda geçen her dakikanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatan bir aşk romanı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı.

...bi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem ... Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı - Alessandro D'Avenia | Okurhan ... ... Kitap Künyesi. Adı:Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı. Yazarı:Alessandro D'Avenia. Yayınevi: Turkuvaz Kitap. Sayfa:199 Satın almak için Kitap Sihirbazı. Başlığı Düzenleyin: * Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("süt gibi beyaz kan gibi kırmızı") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz. Kitap. Hobi, Sanat Kitapları. Süt gibi beyaz kan gibi kırmızı. Beyaz yokluktur , hayatını özelleşti ... Süt gibi beyaz kan gibi kırmızı-alessandro D'avenıa ... . Kitap. Hobi, Sanat Kitapları. Süt gibi beyaz kan gibi kırmızı. Beyaz yokluktur , hayatını özelleştirmeye dair her şey ve kayıp beyazdır. Oysa kırmızı aşkın, tutkunun kanın rengidir; kırmızı Beatrice'nin saçlarının rengidir. Süt Gibi Beyaz Kan Gibi KırmızıAlessandro D'AveniaTurkuvaz Kitap. 9786054505234. 645477. Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı. Turkuvaz Kitap. 12.59. Hollywood filmlerinde şuna çok rastlarız: Direnişleri dinsel metinler, kehanetler veya efsaneler ateşler. Yüzüklerin Efendisi serisinde de vardı. Diğer birçoklarında da var. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. SÜT GİBİ BEYAZ KAN GİBİ KIRMIZI Yazar:ALESSANDRO D AVENİA Yayınevi:turkuvaz Basım Yılı:2012 Kondisyon:İyi Dil:Türkçe. "Süt gibi beyaz kan gibi kırmızı". için 9 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Süt gibi beyaz kan gibi kırmızı. Alessandro D avenia. Satıcı. Alessandro D'Avenia adlı yazara ait Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem... İtalyan Kültür Merkezi, 21 Haziran 2017 Çarşamba günü 18:00'de Yönetmenliğini Giacomo Campiotti'nin yaptığı Süt Gibi Beyaz, Kan Gibi Kırmızı (Bianca Come Il Latte... alaskaunibeth: Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı*. (veherzaman-deactivated20150501 gönderdi). İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevril...