Küçük Adımlar

Ferhat Çelik

Küçük Adımlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-05-01
YAZAR Ferhat Çelik
ISBN
DOSYA FORMATI 11,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatta küçük diye bir şey yoktur. Küçük görünen şeyler vardır. Mesela, elma çekirdeği küçüktür; ancak toprakla buluştuğunda önce filiz, sonra fidan, sonra ağaç olur.Diyelim ki, bu elma ağacından senede üç yüz elma toplansın.Diyelim ki, bu elma ağacı on sene yaşasın. O elma çekirdeğinde, üç bin elmalık bir potansiyel var demektir. Küçük görünen şeylerden, büyük sonuçlara ulaşma ihtimali yüksektir.Bu gerçek, ilişkilerimiz yumağı için de geçerlidir. Muhatabımıza gönderdiğimiz mesajlar, tepkiler bizim için küçük, önemsiz, basit görülebilir.Ya muhatabımızın dünyasında?Muhatabımızın dünyasında büyük sonuçların ortaya çıkma ihtimali vardır.Her insanın kendine göre bir hedefi, amacı vardır.Hedefimiz, amacımız ister yakın, ister uzak olsun, Hatta kutup yıldızına ulaşmak olsun. Hepsinin başlangıcı: küçük adımlardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Adımlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Adımlar.

... PROGRAMIN ÖNGÖRDÜĞÜ ŞEKİLDE SET PLANLARIMIZ HAZIRLANMIŞTIR ... Küçük Adımlar - Sinemalar.com ... . Sayın Öğretmenler, Yeni programın öngördüğü şekilde planlarımız... Küçük Adımlar Anaokulu Bahçeşehir ve Ispartakule de hizmet veren bir anaokuludur. +90 212 963 06 08. Contact Küçük Adımlar Anaokulu on Messenger. 1. Kitap: Küçük Adımlara Giriş Küçük Adımlar'ın temellerini anlatmakta ve programı kullanma ortamında çocuğunuzun bu amaçlara ulaşmasına nasıl yardımcı olacağınızı açıklamaktadır. Dijital Kütüphaneler. Sadık Uygun Yayınları'na ait tüm kitap ... Küçük Adımlar Eğitim Programı - Montessori Dünyası ... . Dijital Kütüphaneler. Sadık Uygun Yayınları'na ait tüm kitapları etkileşimli tahtalarınızda kullanabilir ve üzerlerinde işlem... Eğitim öğretim yılı tamamlanınca küçük adımlar erken eğitim programı da sonlandırılır. Her aile toplam 10 bireysel ders yapılır ve aileye uygulamalı olarak küçük adımlar programı öğretilir. yetiştire...