Akıl Ağrısı

Ahmet Mercan

Akıl Ağrısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-02
YAZAR Ahmet Mercan
ISBN 6059853316
DOSYA FORMATI 10,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Düşünülmeye değer,çarpıcı;ama zor,kabuğuDeğişik,söylenince sağlığa-zarar sözlerinSahibine ‘’deli’’ adı verirler.’’mutululuk’’mevkinde yolculuk etmek ister çünkü kalabalıklar.‘’deli’’lerse mutlululuğun kalbini sökmeye adaydırlar.‘’varolamanın dehşeti’’ni göstermek içinSürekli savşırlar.bir anlık ‘’görme’’işi gerçekleşsinDiye bir ömrü ‘’acı’’nın kollarında yaşarlar.Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akılTutulmalarının önüne geçme imkanıdır.Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırakTutarak,sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun gereği sayarlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl Ağrısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl Ağrısı.

...tluluğun... Akıl Ağrısı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır ... Akıl Ağrısı Reynold A. Nicholson ... . 10.50 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Ya da akıl ağrısı... Ben aklımın ağrıdığını düşünürüm çoğunlukla. Her gün birçok ailenin evine ocağına farklı sebeplerle kor düşüyor. Terör ve şiddet, kan akıl tutulması yaşatıyor hepimize. ... Akıl Gücü ile Ağrıları Geçirme — Bilgi Doktoru ... ... Ya da akıl ağrısı... Ben aklımın ağrıdığını düşünürüm çoğunlukla. Her gün birçok ailenin evine ocağına farklı sebeplerle kor düşüyor. Terör ve şiddet, kan akıl tutulması yaşatıyor hepimize....