Tarih Çeşmesinden Binbir Damla

Yusuf Yavuz Özcan

Tarih Çeşmesinden Binbir Damla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Yusuf Yavuz Özcan
ISBN 6054565351
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yusuf Özcan’ın Semerkand Dergisi’nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi.Tarihten ders almak, kıssadan hisse çıkarmak, hikâyelerle mesaj vermek gelenegimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle sözlü gelenegimizde ibretli hadiseler ezberlenerek nesilden nesillere aktarılmıstır. Bu silsileden kopmamak da dinî ve millî mirasımızdanfaydalanmanın en kolay yollarından biridir.Yusuf Özcan menkıbeleri büyük bir ilmî titizlikle tek tek birincil kaynaklarından alarak günümüze tasıyor. Naklettigi her sözün ve olayın kaynagını veriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarih Çeşmesinden Binbir Damla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarih Çeşmesinden Binbir Damla.

...020 remix. damla ve sefa geri don 2020. damla yeni mahni ... Tarih Çeşmesinden Binbir Damla 1 (Ciltli) Yusuf Yavuz Özcan ... . 33.75 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. 39.60 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbi ... TARİH ÇEŞMESİNDEN BİNBİR DAMLA 1 | Nadir Kitap ... . 39.60 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Tarih Çeşmesinden Binbir Damla. Barkod: 9786054565351. Marka: Hacegan Yayınları. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalarbir araya getirildi.Tarihten ders almak, kıssadan hisse... Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. Yusuf Yavuz Özcan. Kitap Tanıtımı. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. 35.10 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Yusuf Özcanın Semerkand Dergisinin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. 36 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Yusuf Özcanın Semerkand Dergisinin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi....