Sağlığım HarikaTamamlayıcı Tıp Bilgileri

Gizel Hazan

Sağlığım HarikaTamamlayıcı Tıp Bilgileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Gizel Hazan
ISBN 6059825320
DOSYA FORMATI 3,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki kitap, herkesin sağlıklı, neşeli, mutlu yaşaması için hazırlanmıştır.Batıda yaşadığımız için, batı tıbbından yararlansak da, tamamlayıcı tıp olarak mutlaka doğu tıbbıyla desteklenmemiz çok yararlı olur. Doğu tıbbında her hasta bir bütündür. Bedeni, psikolojisi, enerjisi, bağışıklık sistemi ile bir bütündür. Bir anlamda hastalık değil hastanın kendisi vardır. Kitabımda doğu tıbbı olarak, bütün sağlığın merkezi olduğuna inandığım Hint tıbbı - Yoga çakraları, Japon sistemi -Kiko, Reiki, Shiatsu, Feng-Shui, Kristaller, Bitkiler ve özellikle hastalıklara neden olduğuna inandığım “ bilinçaltı kalıplarımız” anlatılmaktadır.. Kitabımda, çok uzun yıllar sağlıklı yaşayabilmek, doktor ve hastanelerden uzak durarak, kendinizin doktoru olabilmeniz için gerekli bilgileri bulabilmenizi amaçlıyorum. Rahatsızlıklarınızın kökenine inerek, özellikle ruhsal ve psikolojik boyutta başlayan sorunların, kökünden çözmenize yardımcı olmak istiyorum.Aslında “hastalık” diye bir konu doğada yoktur. Sadece doğanın bize küçük hediyeleri olarak “ ders paketleri” vardır. Her hastalık bir ders paketidir. Bize bir şeyler öğretmek isteyen ders paketi. Yaşamımızda doğru gitmeyen bazı şeyler olduğunu anlatır bu dersler. Gerek ruh, gerekse zihin ve en sonda bedende ortaya çıkan bazı rahatsızlıkların tercümanıdır bu dersler. Dersleri iyi öğrendiğimiz anda sorun çözülmüş, hastalık diye de bir şey kalmamıştır. Çünkü hastalık = yaşam dersleridir.Batı tıbbına saygı duyarak, herkesin mutlaka doğu tıbbını da keşfetmesi gerektiğine inanıyorum. İnsanların, doktor sesinden çok kendi İÇ SESİNİ dinlemesi gerek. İç sesimizi dinlemeye alışırsak, aslında bütün sağlık, gereken ilaçlar, bakım, hepsi içimizdeki sestedir. Betonlarla kapladığımız şehirlerimizde, topraktan ve doğadan tamamen koparak, iç sesimizi dinlemeyi unuttuk. Hastalıkların en büyük nedeni “doğadan kopmuş” olmamızdır.Doğayla bütünleşerek, doğa enerjisine bağlanarak, verilen dersleri başarıyla öğrenerek, sonsuz sağlık ve mutluluğu bulmamız çok kolaylaşır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sağlığım HarikaTamamlayıcı Tıp Bilgileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sağlığım HarikaTamamlayıcı Tıp Bilgileri.

...klenmemiz çok yararlı olur. Tamamlayıcı ilaç nedir? Tamamlayıcı tıp, geleneksel tıpla birlikte kullanılan bir grup tanı ve tedavi disiplindir ... Tamamlayıcı Tıp Tedavileri - Doç. Dr. Cuneyt TAMAM ... . Kimlik bilgileri ve uygulamalarıyla ilgili temel sorular sorun. Eğitimlerini nerede aldılar? Batıda yaşadığımız için, batı tıbbından yararlansak da, tamamlayıcı tıp olarak mutlaka doğu tıbbıyla desteklenmemiz çok yararlı olur. Doğu tıbbında her hasta bir bütündür. Tamamlayıcı Tıp ve Alternatif Tıp Nedir? · Bilginin güncelliği ne? Yenilikler yansıtılmış mıd ... Tamamlayıcı TIP Nedir ? - DR MESUT CANER YUSUFOĞLU ... . Doğu tıbbında her hasta bir bütündür. Tamamlayıcı Tıp ve Alternatif Tıp Nedir? · Bilginin güncelliği ne? Yenilikler yansıtılmış mıdır? Tamamlayıcı ve Alternatif Tedaviler Sağlığım İçin Güvenilir Midir? Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp. Makalenin tıp uzmanı. 1992'de alternatif tedavilerin etkinliğini ve güvenliğini araştırmak için Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) bünyesinde Alternatif Tıp Kurumu kurulmuştur. Batı ülkelerinde ise önceleri halk arasında kullanılmaya başlanan şifalı otları, sonraki yıllarda tıp doktorları da tamamlayıcı tedavi olarak tercih etmeye başlamışlardır. Sağlığım Harika Tamamlayıcı Tıp Bilgileri. Batıda yaşadığımız için batı tıbbından yararlansak da tamamlayıcı tıp olarak mutlaka doğu tıbbıyla desteklenmemiz çok yararlı olur....