Kanser Yapan Yalnızlık

Adem Eysenboğa

Kanser Yapan Yalnızlık
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Adem Eysenboğa
ISBN 6059825306
DOSYA FORMATI 8,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AŞK, KADIN, GECE VE İNTİHAR! Hâlâ duyguların varsa bu kitabı okuma, Zîra, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. İçinde saklayamadıkların var. Okurken belki küfür stoğunun bir parçasını bana ayıracaksın. Gizlemeye çalıştığın maske kalıplarını bulacaksın sayfalarda. Canın yanacak. Hayatını ve yaşamını tekrar sorgulayacaksın. O yüzden bir daha düşün. Senelerce bilinç altına attığın intihar senaryoların canlanacak göz bebeklerinin tam ortasında. O, yıllar önce banyo raflarına hapsettiğin jiletleri tekrar çıkaracaksın kirli tırnaklarınla. Okurken ciğerlerini nikotin nöbetlerine yatıracaksın. Acıyacaksın. Bolca kanayacaksın. Ama susacaksın. Bağıramayacaksın!!!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kanser Yapan Yalnızlık i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kanser Yapan Yalnızlık.

...lâ duyguların varsa bu kitabı okuma, Zîra, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda ... Kanser Yapan Yalnızlık - Adem Eysenboğa - Gece Kitaplığı ... . Kusamadıkların. AŞK, KADIN, GECE VE İNTİHAR! Hâlâ duyguların varsa bu kitabı okuma, Zîra, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. 0 yorum / Yorum Yap. Ay Tanrıçası. 52,00 TL. Bir Yalnızlık Öyküsü. https://www.dehakitabevi.com/Kanser-Yapan-Yalnizlik-Adem-Eysenboga,PR-171244.html. Yorum Yap. İlginizi Çekebilir. Yeni. Okurken ciğerl ... Kanser Yapan Yalnızlık - Adem Eysenboğa ... . https://www.dehakitabevi.com/Kanser-Yapan-Yalnizlik-Adem-Eysenboga,PR-171244.html. Yorum Yap. İlginizi Çekebilir. Yeni. Okurken ciğerlerini nikotin nöbetlerine yatıracaksın. Acıyacaksın. Bolca kanayacaksın. Ama susacaksın. Bağıramayacaksın!!! Kanser Yapan Yalnızlık Adem Eysenboğa. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kanser Yapan Yalnızlık. Adem Eysenboğa. Aşk, Kadın, Gece ve İntihar! Hala duyguların varsa bu kitabı okuma, Zira, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. Aşk, Kadın, Gece ve İntihar! Hala duyguların varsa bu kitabı okuma, Zira, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. Adem Eysenboğa kaleminden Kanser Yapan Yalnızlık kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Kitap : Kanser Yapan Yalnızlık, Yazar : Adem Eysenboğa, Yayınevi : Gece Kitaplığı - 9786059825306 - Fiyat: 12,81 TL. Kanser Yapan Yalnızlık. Size haber verelim. %10. Kanser Yapan Ya...