Acemi Şövalye / Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar

Vivian French

Acemi Şövalye / Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-19
YAZAR Vivian French
ISBN 6052955147
DOSYA FORMATI 6,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sam J. Butterbiggins, bir Soylu Şövalye olma hayalleri kuruyor ve dördüncü macerasını yaşamak üzere, ama dördüncü görev şimdiye kadar yaptığı en zor görev olabilir!Sam bu macerada kendi kalkanını bulmak zorunda. Kuzeni Prune bunun için nereye gitmeleri gerektiğini biliyor: Titreşen-gölet Şatosu! Ancak köprüyü geçemeden korkunç bir yaratık onları durduruyor.Yoksa Sam’in şövalye olma hayalleri burada sona mı erecek?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Acemi Şövalye / Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Acemi Şövalye / Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar.

...Çizgiler Ve Zikzaklar satışı Sonteklif'te ... Acemi Şövalye - Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar ... . Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. Acemi Şövalye-Daireler,Çizgiler Ve Zikzaklar açıklamaları. Sam J. Butterbiggins, bir Soylu Şövalye olma hayalleri kuruyor ve dördüncü macerasını yaşamak üzere, ama dördüncü görev şimdiye kadar yaptığı en zor görev olabilir! Sam J. Butterbiggins, bir Soylu Şövalye olma hayalleri kuruyor ve dördüncü macerasını yaşamak üzere, ama dördüncü görev şimdiye kadar yaptığı en zor görev olabilir! Yoksa Sam'in şövalye olma hayalleri burada sona mı erecek? Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 120 En / Boy : 13 / 19,5 Kağıt Cinsi : 2. Hamur Basım Tarihi : 9.2019. ... Daireler, Çizgiler ve Zikzaklar - Acemi Şövalye Vivian French ... . Hamur Basım Tarihi : 9.2019....