Şiirlerle Nasrettin Hoca

Bestami Yazgan

Şiirlerle Nasrettin Hoca
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-02-28
YAZAR Bestami Yazgan
ISBN 9755017174
DOSYA FORMATI 4,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nasrettin Hoca’nın fıkraları yeni bir üslupla kaleme alındı. Bestami Yazgan’ın şiirsel diliyle çocuklarımız Hoca’nın fıkralarındaki incelikleri yeniden keşfedecekler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şiirlerle Nasrettin Hoca i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şiirlerle Nasrettin Hoca.

...riyle bkmkitap.com'da. Şiirlerle Nasrettin Hoca avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Aşağıda 1,500,000'dan fazla şiir başlıkları arasından "Nasrettin hoca" terimini içeren şiirler listelenmektedir ... Şiirlerle Nasrettin Hoca Kemal Özer ... . Nasrettin hoca ile ilgili şiirler "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Şair Rıfkı Kaymaz isimli şaire ait Nasrettin Hoca adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Rıfkı Kaymaz adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Nasrettin hoca şiirleri. Detaylar için sor. Takip et. Hele yukarı gel benimle birazÜst tarafını orada söylersin."Varınca, ikisi de nefes nefese ... Şiirlerle Nasrettin Hoca En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Rıfkı Kaymaz adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Nasrettin hoca şiirleri. Detaylar için sor. Takip et. Hele yukarı gel benimle birazÜst tarafını orada söylersin."Varınca, ikisi de nefes nefese, dama,Hoca dönmüş adama,Demiş ki:" Allah versin." 15.74 TL. Nasreddin Hoca başkalarının onlarca sayfada anlatamadığını tek bir cümleyle ifade edene bir veli bir ârif ve hikmet sahibi bir insandı. Gayesi yalnızca insanları güldürmek olmayan Hoca... Şiirlerle Nasrettin Hoca. Bestami Yazgan. HAVALE :3,52 TL %1 EFT İndirimi. Bestami Yazgan'ın şiirsel diliyle çocuklarımız Hoca'nın fıkralarındaki incelikleri yeniden keşfedecekler. ...Nasrettin Hoca yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Şiirlerle Nasrettin Hoca kitabına benzeyen kitaplar. Nasrettin Hocanın fıkraları yeni bir üslupla kaleme ...