30 Saniyede Leonardo Da Vinci

Kollektif

30 Saniyede Leonardo Da Vinci
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-04
YAZAR Kollektif
ISBN 6055169459
DOSYA FORMATI 8,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… 'Bilge' sözcüğü Leonardo'nun olağanüstü yeteneklerinin hakkını vermeye yetmiyor. Leonardo'yu yalnızca çok kopyalanmış meşhur portresi Mona Lisa'nın ressamı olarak biliyorsanız, hemen bilgilerinizi tazeleme fırsatını yakalayın, Rönesans Adamı ne demek keşfedin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 30 Saniyede Leonardo Da Vinci i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 30 Saniyede Leonardo Da Vinci.

...m, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… "Her biri yarım dakikada açıklanmış, Da Vinci'ye ait 50 fikir ve keşif ... 30 Saniyede Leonardo Da Vinci - Kollektif | Kitapaktif.com ... .". Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… 65 TL. Ressam anatomi uzmanı mimar botanikçi haritacı mühendis matematikçi müzisyen bilimci heykeltıraş... 'Bilge' sözcüğü Leonardo'nun olağanüstü yeteneklerinin hakkını vermeye yetmiyor. 65 TL. 30 Saniyede Leonardo da Vinci en büyük Rönesans süper kahramanının gerçekten kap ... 30 Saniyede Leonardo Da Vinci En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... 'Bilge' sözcüğü Leonardo'nun olağanüstü yeteneklerinin hakkını vermeye yetmiyor. 65 TL. 30 Saniyede Leonardo da Vinci en büyük Rönesans süper kahramanının gerçekten kapsamlı düşünceleri ile baş etmenin en çabuk yolu. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF 30 Saniyede Leonardo Da Vinci! Onun için ne ?! Kargo dahil en ucuz49,35 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. 30 Saniyede Leonardo Da Vinci. 50 TL ve ü...