Seksin Doğası

Dr. Carin Bondar

Seksin Doğası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-03
YAZAR Dr. Carin Bondar
ISBN 6052205075
DOSYA FORMATI 4,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Biyolog ve başarılı bir doğa belgeseli programcısı Dr. Carin Bondar, hayvanlar âleminde gözlemlenen çeşitli cinsel davranışları ele aldığı bu çalışmasında primatlardan balinalara, çakallardan salyangozlara, ötücü kuşlardan yırtıcılara hayvanların üreme döngülerinde insanların cinsel yaşamını renksiz gösteren ve onunla şaşırtıcı paralellikler taşıyan pek çok detayı bulabileceğimiz ansiklopedik bir gezintiye çıkarıyor okuru. Seksin Doğası doğada eşleşebilecek partner bulmak, başarıyla çiftleşebilmek ve sonucunda dünyaya gelecek yavruları büyütebilmek için ne mücadeleler verildiğini ve bize bugün garip gelen pek çok detayın aslında ne kadar doğal olduğunu görme fırsatı veriyor. “Dostlarım, dışarıda acımasız bir dünya var. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası’na giriş yapıyoruz.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seksin Doğası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seksin Doğası.

...anda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz ... Seksin Doğası Carin Bondar ... .". 28.35 TL. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz.". 24.50 TL. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz.". Currently browsing tag. Seksin doğası. Seksten soğutan kusurlu hareket ... Seksin Doğası Carin Bondar ... .". Currently browsing tag. Seksin doğası. Seksten soğutan kusurlu hareketler… Carin Bondar. Biyolog ve başarılı bir doğa belgeseli programcısı Dr. Carin Bondar, hayvanlar âleminde gözlemlenen çeşitli cinsel davranışları ele aldığı bu çalışmasında primatlardan balinalara... 24.50 TL. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz.". Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz." Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan. heyecan veren. korku uyandıran. mide bulandıran. aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya. Seksin Doğası na giriş yapıyoruz. 27.30 TL. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz.". Seksin Doğası arıyorsan site site dolaşma! Seksin Doğası. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 2 adetSon güncelleme: 16 dakika önce D&R. Hazırsanız acımasız olduğu kadar iç gıdıklayan, heyecan veren, korku uyandıran, mide bulandıran, aynı zamanda çekici ve akıl almaz bu dünyaya, Seksin Doğası'na giriş yapıyoruz."...